Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én nem tudok csajozni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem tudok csajozni vagy ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval tanácsot kérek!

többször beégtem, vagy hogy is mondjam, kapufára rúgtam.


Adva van egy lány aki ilyen önfeledt, beszélget nevetgél a barátnőivel, és ez megtetszik, hogy ilyen vidám személyiség.


És nem szoktam oda menni csak ha egyedül van, de ha a barátnőivel van akkor nem is merek, meg nem is az Ő dolguk nem?

Csak kettesbe szépen!


És mikor elkezdtem ezzel a lánnyal beszélni, akkor néz rám pislogva, meg se tud szólalni, és úgy beszél, hogy "hát őőőő, ízééé, nem tudom... ja lehet..."


Mint akinek megtiltották hogy velem szóba álljon!

A barti körében meg egyáltalán nem ilyen.


Szóval ilyenkor most mit tegyek? Hülyén éreztem magam, mert azt hittem egy jó beszélgetés elébe nézünk, és beégtem!

Nem egyszer fordult ez elő! Nem egy lánynál!


Ez jelent valamit? Hogy nem akar velem beszélni, vagy van barátja,(de nem úgy mentem oda, hogy most leszel a csajom?) és finoman burkoltan kopjak le, vagy mit csinálok rosszul?

Vannak ilyen lányok akik a barátnői között mások meg egyedül?


Nem akarok még egyszer beégni!

Segítsetek!

17f



2015. febr. 7. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
A lány leszar téged
2015. febr. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!