Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki került már hasonló...

Valaki került már hasonló ciki helyzetbe, ti mertetek csajozni ezek után?

Figyelt kérdés
Én már egy ideje baromira gázul érzem magam, ha a városban kell mászkálnom, ugyanis jó ideig szólítgattam le idegen lányokat a PUA hatására és hát megtapasztaltam, hogy mennyire rondának tartanak a lányok, nekem ez igazából semmi jót nem hozott, pedig állítólag épp a lányoktól való félelem meg a szociális gátlások leküzdésére javasolták a pua oktatók ezt a kezdeményezéses dolgot, viszont nekem épp ellenkezőleg sült még inkább gátlásos lettem és folyton azt leseem mikor botlok olyan lányba, akit már egyszer leszólítottam és kinevetett vagy csúnyán beégtem nála, elutasított stb. Sajnos nem egyszer volt már olyan, hogy megláttak csajok, akiket leszólítottam és elkezdtek vihogni meg felém mutogatni és célozgatni a barátnőiknek, hogy ő volt az a srác, aki leszólított meg volt, hogy mondták, hogy meg se ismert a srác meg egyéb kínos helyzetek, még olyan is, hogy kinevettek, amint megláttak én meg csak nézek mi ez? Aztán látom, hogy egy ötfős lány banda rajtam vihog. Annyira égtem, hogy azt hittem ott helyben meghalok. Á, soha többé nem szólítottam le ezek után egy lányt sem. Komolyan bár el se kezdtem volna ezt az egészet, most nem csak az általános szociális gátlásaimmal kell megküzdenem, de még azt is figyelnem kell, hog ylehetőleg ne kerüljek sok lány közelébe, hogy minél észrevétlenebb legyek. Már ki is találtam, hogy innen le kell lépnem, csak hát túl fiatal vagyok és pénztelen még a tervhez, de úgy látszik csak így moshatom le a szégyent magamról. Még, hogy vonzódnak a lányok a tökös fiúkhoz, akik mernek kezdeményezni, hát ez nála megdőlt, nevetség tárgya lettem. :/

2014. jún. 30. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Korod? Haverjaid vannak?
2014. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ilyenek az emberek... undoritó faj
2014. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2014. jún. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
"...csak hát túl fiatal vagyok és pénztelen még a tervhez..." Ez a kulcs, a pénz (nagy részben)! Idővel majd rájössz, csak addigra nehogy annyira megutáld a ribizliket, hogy minden dugás után leköpd őket. Ilyennek teremtette őket a mindenható, ha csóró vagy és nincs olyan fejed,testalkatod amire tocsogna a bugyijuk akkor aláznak, ha van zsetonod és/vagy adonisz vagy akkor agyon is verheted, akkor is sírva könyörög hogy lecidrizhessen :D Egyszerű teremtések, ezért nem kell rájuk haragudni.
2014. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem ismerkedtem meg nem is akartam kapcsolatot, de hasonló szitu történt. Egyszer csak mentem a városba intézni valami bevásárlást/önkormányzati/banki ügyet, majd elmegyek egy háromfős vadidegen tinilánybanda mellett és elkezdtek vihogni, mutogatni rám és beszólogatni. Nem is értettem, mit mondtak. Meg se szólaltam pedig.


Attól a naptól fogva nem nőgyűlölő lettem, hanem idegengyűlölő és fóbiám van, írtózok a középiskolás korú "kislányoktól".


22/f

2014. júl. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia.

Sajnálom hogy így megaláztak téged.

Mivel én is lány vagyok, ezért más szemszögből látom a dolgokat.

Szerintem olyan lányokkal találkoztál akik bulizgatni járnak map mint nap,isznak ,cigiznek, stb... ( fiatalon)

De van sok olyan lány is akik nem hiszik azt hogy az övéké a világ...

Ne vedd őket komolyan. Az ilyenek csak a saját szórakozásukra nevetik ki embereket.

Sajnos többségben vannak azok akik ilyen nevetséges módon viselkednek. Remélem,hogy ennek ellenére te is megtalálod az igazit :D

2015. júl. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!