Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó módszer lenne? ( 17/L )

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó módszer lenne? ( 17/L )

Figyelt kérdés

Van egy srác akiért már 3.éve vagyok oda,az osztály "alfahímje". Viszont amióta ismerem soha nem váltottunk egy szót se. Persze vannak jelek hogy érdeklem, de eddig még nem kezdeményezett.

Kaptam egy olyan tippet, hogy ne beszéljek vele,hanem "cselekedjek"! Reggel mikor kint áll és cigizik,menjek oda hozzá ,addig amíg nem jön a "falka többi tagja", ki a szájából, két tucat cukor s megcsókolni. Hogy a reakció elárulna mindent. Az biztos ,de mi van ha ellök, bejárat? Hisz benne van a pakliba, nekem meg nincs kedvem ezt hallgatni érettségiig. Ha úgy reagálna ahogy kellene is felmerülne a kérdés, hogy "Mi ütött beléd? Ezt miért csináltad?"

Ti megcsinálnátok vagy nagyon "kockázatos?"


2015. ápr. 26. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:

kockázatosnak nem kockázatos, csak értelmetlen. Szerinted mit fog rólad gondolni?...

Én azt gondolnám, hogy aki velem ezt csinálja, az mással is.

2015. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem is értelmetlen.

De ha mégis megcsinálod, mindenképp számolj be a végeredményről, kíváncsi vagyok. :D

2015. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oda menni nem merek hozzá magamtól, 8 barátom toligál odáig,ehhez merszem nincs. :D
2015. ápr. 26. 16:18
 4/7 anonim válasza:

Szerintem ez gáz. Ne csináld meg mert ha nem is utasít vissza, utána egy ribinek fog gondolni (jobb esetben)


LoL

2015. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alfa hím... idáig olvastam.
2015. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Jó nagy suttyók ezek az "alfahímek", biztosan vele akarsz párkapcsolatban lenni? És kétlem, hogy a szemében te többet érnél, mint egy jó numera, aztán majd dicsekedhet az ostoba spanjai előtt, hogy megvoltál neki, stb.
2015. ápr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van benne valami.
2015. ápr. 26. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!