Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a jobb módszer? Barátko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb módszer? Barátkozni, vagy hagyni, hátha visszajön?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátommal, egy hónap múlva rájöttem nem kellett volna.

Ez az egy hónap alatt viszont sok minden tudatosult bennem, hogy miért vitatkoztam vele (ez rontotta el a dolgokat), hogy hogyan segíthetnénk ezen, és tényleg bármit megtennék, hogy megoldjuk ezt a problémát, újra együtt legyünk. Rájöttem, hogy nekem tényleg ő kell. Ő viszont azt mondja, neki most nem kell kapcsolat, jól érzi magát egyedül, és úgyis száz esélyt adott, már, és nem változtam meg, pedig valójában és soha nem érzékeltem ezeket az esélyeket, sose mondta, hogy változzak meg, mert ennyire nem bírja.

Az a helyzet, hogy úgy vettem észre beszélgetni szívesen beszélget velem, ha nem a kapcsolatunkról beszélünk, teljesen úgy elbeszélgetünk mint régen. Most viszont nem tudom, hogyha vissza akarom kapni melyik a jobb módszer. Barátkozni, hogy ott maradjak a képbe, és így talán be is tudom bizonyítani, hogy megváltoztam, vagy hagyni őt, hogy hátha visszatalál hozzám. Csak az a helyzet, hogy szerintem inkább már máshol fog keresgélni... Néha úgy érzékelem, lehet csak kicsit elege lett az egészből és csak térre van szüksége, és vissza fog jönni de lehet csak bemesélem magamnak, hiszen valóban már nem szeret, és soha nem is fog.

Mit tegyek?


2014. aug. 16. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd most egy kicsit. Ha tényleg szeretne újra együtt lenni veled, majd jelentkezik. Te már elmondtad neki, hogy megbántad és szeretnél még egy esélyt. Most rajta a sor, hogy eldöntse, ad-e neked.
2014. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!