Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm bizonytalan kettőnk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm bizonytalan kettőnkben, de találtam egt módszert, amivel próbára tehetem. Hasznos ez a módszer?

Figyelt kérdés

A barátnőm azt mondta, ugy erzi, nem tudja mi, de valami hiányzik a párkapcsolatunkból. Mar régóa érzi ezt, de csak most vallotta be. Bizonytalan kettőnket illetően. Sajnos nem jutunk dűlőre. Azt mondja, kellek is neki meg nem is.


Azt találtam ki, hogy oké, akkor egy hónapig nem találkozunk, nem heszélünk, de x helyen, x időben én egy hónap múlga várni fogom, mert gyerekes ez a bizonytalanság. Addigra letisztul benne, h milyen nélkülem, ès eldönti. Ha ott lesz, akkor együtt maradunk és tényleg összeillünk. Ha nem jön el, akkor végre kiderül, hogy nem kellek neki.


Szerintetek van értelme ennek az elhatározásnak? Vagy bunkó lennék?

22 évesek vagyunk


2015. febr. 14. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap sok szerintem, 2 hét is bőven elég lenne.
2015. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg sok az 1 hónap
2015. febr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bevállhat, de inkább 1-2 hét a javasolt.
2015. febr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy amelyik kapcsolatban felmerul a szunet, az nem vezet sok jora.


Nem lelombozni szeretnelek, bar ne legyen igy.


Viszont nem tudja, hogy mit akar, ez mar eleve nem jo.

Az lenne a tisztabb, ha elmondana pontosan mi hianyzik neki, ha elmondta es o is ugy erzi, akkor mentheto a kapcsolat talan.

Mert ugye egy kapcsolathoz 2 ember kell.


Megprobalhatod vele a szunetet, de az 1 honap szerintem is sok, de te tudod.

Ha nagyon nem megy a dolog, akarmennyire is fajdalmas, de elkell engedni, ne kuzdj utana tovabb, mert akarmennyire is latna rajtad, hogy tepersz, lehet az ellenkezojet valtanad ki annak fejeben, hogy mar megfogalmazodott benne a bizonytalansag a kettotok kapcsolatarol.


Ha valoban szeret, akkor fog o keresni teged es veled lesz, de ne remenykedj es akkor konnyebb lesz.


Tudom ezeket mondani konnyu, de nem lehetetlen.

Ill. fiatalok vagytok meg, senki sem potolhatatlan, ha esetleg szakitas lenne.


Itt van egy idezet, elgondolkodtato, de igaz:


"Aki menni akar, engedjük el.

Aki nem tudja mit akar, küldjük el.

Aki a kezét nyújtja, fogadjuk el.

Aki képes szavakkal is ölelni, pedig nem tudja biztosan kap-e valaha viszonzást, mégis önzetlenül képes adni, annak tényleg hatalmas a szíve.

Aki nem akar szeretni, az gyáva.

Aki meri vállalni a bukást, az bátor.

És aki tud néha sírni, az mer szeretni is...!"

2015. febr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*Fel a fejjel.
2015. febr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!