Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan keltsem fel az érdeklőd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel az érdeklődését egy olyan srácnak aki észre sem vesz?

Figyelt kérdés

Mintha egy szürke kis egér lennék,ha közeledni próbálok hozzá,ha "hátrálok" meg Ő adja a jeleket hogy lépjek valamit. De egyről a kettőre nem tudok vele lépni,nem hogy beszélgetni.

Látszik mennyivel másabb az értékrendje,talán egy kissé link , ami nem az én stílusom. Teljesen más körökben mozog,nem hobbi téren hanem társaságilag. Hogy érjem el,hogy rám szegezze a tekintetét de ne égjek be?

17/L


2015. ápr. 27. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most mi van? "Ő adja a jeleket hogy lépjek valamit." Adja a jeleket, de észre se vesz?
2015. ápr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Állandóan néz, megvéd, vagy kapok tőle egy-egy szerelmes levelet,de ha megpróbálok reagálni Ő hátrál. Visszahúzódik. Letilt s emberszámba se vesz. Mint egy önelégült ki ha én nem,ő a valaki...hozzám se szól...
2015. ápr. 27. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Ne foglalkozz vele egy ideig. Flegmázz stb... Vagy állítsd válasz út elé.
2015. ápr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
32%
az ilyennel nem kell foglalkozni keres valaki mást és kész .
2015. ápr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2015. ápr. 27. 20:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ilyen éretlen kis hülyegyerekekkel nem is foglalkoznék.
2015. máj. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!