Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyik esetben keltem fel az...

Melyik esetben keltem fel az érdeklődését a srácnak?

Figyelt kérdés
Mar volt korabban némi közünk egymashoz..nem olyan szoros de lazaflört...en azt szeretnem ha odalenne értem. a) ha bunko vagyok és megjatszom hogy leszarom vagy b) ha joarc vagyok, haverkodos es megjatszom hogy leszarom. ?
2013. júl. 25. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik sem, ezek max. nőknél működnek. Inkább foglalkozz vele, és éreztesd, hogy akarsz valamit. Persze azért túlzásba ne vidd, mert az kiábrándító.
2013. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek,az a kulcs,ha nem játszod meg magad,hanem próbálod kihangsúlyozni magadban azt,ami téged különlegessé tesz. Nőknél se jön be már a megjátszás(én legalábbis nem szeretem az ilyen leszarós pasikat,inkább bunkóra váltok ilyenkor és elhajtom a töketlenségével együtt a fenébe). Tapasztalatból mondom. Sokkal jobb,ha magadat adod és nem görcsölsz rá,hogy bizonyos helyzetekben mit kellene tenned.:)

17L

2013. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát az én érdeklődésemet nem hogy felkeltenéd de leapasztanád ha lesz*rnál. :) Más stratégiát kell keresned.
2013. júl. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!