Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keltsem fel az érdeklőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel az érdeklődését a srácnak?

Figyelt kérdés

Egy kis zenekar ritmusosa, 20 körül van.Jelenleg nincs barátnője, ez 100%.Az ETÜD-ön van jazzgitár szakon, budapesti, szereti a focit(barcás mint én), visszahúzódóbb típus.Rockot, metált, és jazz zenéket hallgat.Egy öccse van, de már egyedül él.Sokat lóg facen mióta szakított a barátnőjével, de nem akarok ilyen összevissza "mizu?mi a helyzet?micsinálsz?" kérdésekkel ráírni.3 hét múlva találkozunk koncertjükön megint, én mindig ott vagyok nála koncert után közös képért, valószínű, hogy megjegyzett már.

Arra gondoltam az ETÜD-ről kérdezem, hogy nehéz-e bejutni meg stb. mert én is szimpatizálok vele, lehet meg kellene próbálnom(ritmusgitározok én is).

Milyen témát lebegtethetek föl, vagy hogyan kezdjek el flörtölni vele?

Tanácstalan vagyok sajnos, nem sűrűn szoktam kezdeményezni a pasiknál, de nála erre is képes vagyok.:):)

Remélem segítetek nekem:)



2012. jan. 23. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj oda és rázd a segged
2012. jan. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
-.- értelmes lehetsz te is!
2012. jan. 24. 15:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Örülj hogy válaszoltam se*fej.
2012. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és küll a többiek le se szar*ják a kérdésed ;-)
2012. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tudom:D

Kösz az oltogatást;)

2012. jan. 24. 21:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Hajrá! Nézz a szemébe pislogj sokat ja és mosolyogj!!
2012. jan. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Uccsó, a pislogás bejött:):)

Bemutatott az aranyos 4 éves öcsikéjének, meg a mostani barátnőjének (igen azóta már másik van neki:))

Csak sajna kiderült h mégcsak 18 éves sincs:/

Én meg 22 éves létemre...értitek ;)

2012. febr. 8. 18:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt is én irtam mint a többit :) és sajnállak :(
2012. febr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!