Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nagyon ciki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon ciki hogy nincs "senkim? "

Figyelt kérdés

A barátommal már jó ideje szétmentünk. Neki már nem is tudom hányadik barátnője van azóta. Én viszont a monoton szürke napok között nem ismerek meg új embereket akikben talán megtalálnám azt a temperamentumot ,személyiséget amit elképzeltem s majd akarok. Bulizni nem járok, ott értelmes ember úgy se nagyon akad. Másabb az értékrendem.Itt vannak a tanulmányaim,ezek az elsődleges,a szerelem csak másodlagos. Sodródok az árral. Olykor én is magányosnak érzem így magam,üresnek de nem erről van szó. Meg talán még Ő hiányzik,nem más. Amíg pedig túl nem teszem magam rajta,másba nem is fogok belevágni.Ami kiakaszt hogy a barátaim állandóan ezzel bosszantanak,mert úgy mondd "kilógok a sorból", " mi lesz velem nyáron ,megesz az unalom, élj már kicsit."

Ha valakivel összejövök csak azért mert unatkozok,kihasználás lenne,s akkor valamilyen szinten exemhez hasonlítanék. Tényleg olyan kínos ez?

17/L


2015. máj. 5. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenki úgy él ahogy akar..te ezt választottad, barátnőiddel nem kell foglalkozni h mit mondanak..ha úgy érzed, majd keresel valakit..
2015. máj. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,csak ugye tőlük azt várnám "támogassanak" de ehelyett csak az idegeimmel játszanak.
2015. máj. 5. 11:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Figyu..az igazi barátnők valóban támogatnak..ők csak a maguk igazát akarják..
2015. máj. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem ciki.
2015. máj. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2015. máj. 5. 11:14
 6/8 anonim válasza:

Nem az engem is folyton nyaggatnak miért nincs senkim pedig csak nemrég lettem szingli.... Igazából neked kell tudnod mi a jobb neked , mi tesz boldoggá. Engem a szabadság , sajnos a munka megnehezíti a kapcsolataimat és mivel keveset vagyok otthon így inkább most a nyugodt életet választom egyedül és nagyon fel vagyok töltődve , boldog vagyok így ....mindig barátokkal megyünk valahova , jól érzem magam nem érzem szükségét egy nőnek és ez így jó...

az tény h egy kapcsolatban is boldog tudsz lenni és jó ha van valaki melletted aki támogat mindenben , szeret és sok jó élményt szereztek, de ahhoz olyan társ is kell.... Ne ugorj bele olyan kapcsolatba amibe nem látsz jövőt , és ne halgass a barátnőidre ne más akarja megmondani mi a jó neked :)

2015. máj. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a kérdés hogy ciki ,hát nem ,de szerintem beszélj az exeddel és azért ne gyere össze valakivel mert jó ha van valakid ez önzés a te részedről
2015. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is az elvek embere vagyok,tehát megértelek.Nem kell csak azért összejönnöd valakivel,hogy jaj,legyen valakim.Jó,ha jól érzed magad egyedül,adsz időt magadnak,és vannak elvárásaid.Éld az életed,aztán majd lesz valaki,ha eljön az ideje.Míg nem állsz készen rá,addig nem is érdemes belevágni.
2015. máj. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!