Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ciki ha 17 évesen...

Szerintetek ciki ha 17 évesen még nem volt senkim?

Figyelt kérdés
Én nem érzem úgy hogy bárki nekem kéne, nincs senki akivel lenni szeretnék. Tök jól elvagyok egyedül, majd valamikor szeretnék valakit, csak nem most. Nem leszek elkésve? Vagy nem lesz nekem már késő? Nem leszek hátrányban mert még nem volt kapcsolatom vagy mert szűz vagyok?

2014. júl. 21. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Ha lány vagy nem, ha fiú igen.
2014. júl. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Buta vagy! Légy rá büszke! Egy kincs vagy. Manapság ez már ritka!
2014. júl. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tibohr ***** válasza:
Ne aggódj emiatt :)Majd ha eljön az ideje lesz valakid, és semmiképpen sem indulsz hátrányosan :)
2014. júl. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
lány vagyok. Csak azért meg nem akarok összejönni valakivel hogy legyen valakim...
2014. júl. 21. 23:48
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Semmivel nem vagy elkésve az ég szerelmére... nekem is 17 év alatt most alakul valami komolyabban és nem gáz egyáltalán csak azért mert a mai 21 század abból áll hogy 13 évesen már el kell veszítened nem azt jelenti hogy te vagy gáz hanem azt hogy ez a társadalom normálatlan.
2014. júl. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne pont >>emiatt<< egy kincs? És beszéltem olyan csajjal is, aki kb 30 éves volt még de szűz, de olyan iszonyatosan bunkó volt, hogy megértettem, hogy miért nem volt még senkije...
2014. júl. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én nem vagyok bunkó csak viszahúzódó, az mekkora probléma?
2014. júl. 22. 00:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismerlek, nem tudom, hogy ez a visszahúzódó természet nálad mennyire probléma. Nekem ez és a félénkség ebből a szempontból igen nagy problémát jelent, nincsen lehetőségem az ismerkedésre. De te lányként szerintem más helyzetben vagy akkor is, ha ilyen vagy, mert ha valamikor meg fogsz tetszeni valakinek, akkor az majd valószínűleg kezdeményezni fog.
2014. júl. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:)
2014. szept. 2. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!