Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Ciki", hogy 17 éves vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ciki", hogy 17 éves vagyok, és még nem volt senkim?

Figyelt kérdés
Van valaki, aki ilyen cipőben jár, mint én? Ne értsetek félre, nem vagyok az a "szerencsétlen" típus, aki nem mer megszólalni, csak nem vagyok az a bulizós típus, és még nem találtam olyan valakit, aki hasonlóan komoly lenne, mint én, és akiben megtalálnám azt, akire szükségem van. Még nem találtam egy rendes fiút, aki szerethetne :( Van még valaki így evvel? KORT és NEMET is írjatok légyszi! Köszi! :) 17/L
2009. aug. 9. 21:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki?Ne idegesíts..Ha ugyanezt kérdeznéd 20-30 évesen az már más.....ráérsz...keresgélj okosan:)
2009. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem legyél erre büszke ez nem szégyen ez erény 28/F
2009. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Dehohy ciki,nyugalom.Én 18 évesen szexeltem először és pasi vok,jó nekem lehet,hogy kicsit ciki volt már,a többiekhez képest,de egy lánynak nem egyáltalán.


22/F

2009. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Qrvaciki.
2009. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki.huszonhárom voltam amikor először volt barátnőm. néha sajnálom hogy nem elöbb volt az első. igy alakult. (29f)
2009. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%

én is így vagyok vele...nekem sem volt még senkim..én nem érzem cikinek, néha zavar, h egyedül vagyok, de semmiképpen sem ciki! és jól teszed, h "válogatós" vagy, nem kell mindenféle jött-menttel összeállni, mert azt gondolod, h mások lenéznének azért, mert még nem volt barátod! Szóval fel a fejjel, nem ciki!!

mi szinglik tartsunk össze:D:D 17/L

2009. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Én 18 voltam amikor először volt barátnőm. Most 19 vagyok, már szakítottunk, most nincs senkim, na mindegy. Nem vagyok se bulizós, se rózsaszín inges cukifiú, így alakult, kész. Nem ciki, ami késik nem múlik.
2009. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Én 22 vagyok, és én is olyan helyzetben vagyok, mint te. Csak én pasi. Szóval nem ciki, sőt. Nagyon örülök, hogy vannak még olyan lányok, akik nem adják oda magukat mindenkinek. Csak így tovább :)


22/F

2009. aug. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Persze nem szeretnék valakit "mindenáron", még szép, majd csak eljön az "igazi" :) Köszi a válaszokat! :)
2009. aug. 9. 22:09
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

én 14 éves koromig bele voltam keseredve hogy nekem nem lesz pasim aztán egyszercsak lett most 15 vagyok. de nem érzem úgy mintha lemaradtam volna bármiről is amit osztálytársnőim már 11-12 évese csináltak=P

midennek eljön az ideje, lehet holnap álmaid pasijába botlasz és életed végéig áldani fogod az eget hogy megfogtad az isten lábát és nemcsaloódtál soha ésegyütt mardtok örökre.ezis egy variáció.=D ne parázz az semmire se jó. élvezd az életet és beléd fog botlani amikor nem számítasz rá.=)pusszi

2009. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!