Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány akivel még a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel még a szórakozóhelyen találkoztam, beszéltem vele pár szót, de nem tudom, hogy írjak rá facebook-on. Tudotok pár tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Ha minden igaz én is bejövök neki, de egyszerűen nem merek rá írni és azt se tudom, hogy kezdjem el. Barátnőjét ismerem ő mondta, hogy volna nála esélyem.
2015. máj. 14. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

gondolom a barátnőjétől már tudja, hogy érdeklődtél...


Pl írd neki, hogy Mi jót csinálsz ebben a szép időben? Várod már a vakációt? Merre mész majd? Mit csinálsz hétvégén?


az üzid végén írd oda, hogy további szép napot :)

2015. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A jól bevàlt, "Szia mi van veled mostanàban, hogy vagy?" mondattal.
2015. máj. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még csak személyesen beszéltem vele, ha 3 mondatnál többet írok akkor hazudok. Próbáljam meg azt amit a 2. kommentelő irt?
2015. máj. 17. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:

próbálj ismerkedni finoman, írd hogy szimpatikus volt számodra a buliban, vagy ahol voltatok, és szeretnéd megismerni ha nincs ellenére, és ha úgy van ahogy azt leírtad nem lesz :)

Ha számított a válaszom kérlek pontozd ->

2015. jún. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!