Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb lány szórakozóhelyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lány szórakozóhelyen miért fogad el olyan sráctól is ital meghívást akiről tudja hogy nem jön be neki?

Figyelt kérdés

Nem az lenne a normális és a srácoknak is jobb ha a lányok nem használnák ki ennyire a helyzetet?

Akkor nem is kell magyarázkodni sem, csak annyit mondani, "köszi, már ittam" Mégis azt tapasztalom és látom hogy a legtöbben elfogadják még akkor is ha am hányingerük lenne a pasastól, miért nem azoktól fogadják el akiben valami fantáziát is látnak?

Ez kicsit szerintem igazságtalan..én ha lány lennék akkor aki nem jön be azt finoman egyből lepattintanám nem hogy még hagyom hogy pumpoljon...


2015. márc. 17. 21:07
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Szerintem ez így korrekt.
2015. márc. 17. 21:08
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Azert, mert ha ingyen van, mindig kettot kerek.
2015. márc. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
A válasz egyértelmű. Magyarország gazdasági helyzete hűen tükrözi hogy miért fogadják el. De régen is így volt ez , ha én csaj lennék ugyanezt cxsinálnám, nem mindegy hogy 5-10ezret költök bulira ALAPHANGON! vagy semmit :)
2015. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Miért abból áll a csajozásod, hogy pénzért italt veszel nők számára?
2015. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Már megint belemagyarázunk olyan dolgokat ami nem kapcsolódik a kérdéshez... Nem ezzel próbálom lenyűgözni a csajokat, de ha mégis ezt csinálja valaki miért kell egyből lehúzni ha tudja hogy az illető abszolút közömbös vagy nem jön be neki.
2015. márc. 17. 21:11
 6/21 A kérdező kommentje:
Oké hogy gazdasági helyzet, de van gerinc is.
2015. márc. 17. 21:12
 7/21 anonim ***** válasza:
# 5 Ha meg nem ezzel akarod lenyűgözni a csajokat, akkor miért baj, ha tényleg nem is sikerül vele lenyűgöznöd őket?
2015. márc. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Na szerinted? :D
2015. márc. 17. 21:26
 9/21 A kérdező kommentje:

Olvass már vissza...nem én mondtam hogy "lenyűgözni" ezt te írtad én annyit kérdeztem hogy miért fogadják el egy srác meghívását aki NEM jön be nekik semmiképpen?

Oké hogy ingyen van meg minden, de most komolyan? Muszáj így kihasználni a másikat?

2015. márc. 17. 21:28
 10/21 A kérdező kommentje:
Bajnak pedig nyilván azért baj mert ihatnék én is abból a pénzből vagy költhetnék olyan lányokra is aki nem csak addig teszi a szépet míg van valami a pénztárcámban.
2015. márc. 17. 21:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!