Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bejövök neki, vagy mi lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki, vagy mi lehet ez? (lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval: van egy nyolcadikos fiú, aki nagyon bejön nekem. Az udvaron az esetek többségében látjuk egymást, meg a folyosón, akkor én mindig nézem őt, és ő is engem. A barátnőim tudják, hogy bejön, és azt mondják, hogy látták, hogy néz... stb. De ilyenkor mindig azt mondom, hogy "nem is engem nézett", meg hogy "csak azért néz, mert én is őt..." ilyenkor rájuk célzom, hogy őket nézi. (Én pont normális testsúlyú vagyok, nagy mellekkel, csak combosnak látom magam. Az egyik barátnőm deszka, kicsi mellekkel, viszont szép arccal, és a másik barátnőm is combos, mint én, és neki is kis mellei vannak.)

A kérdés csak annyi: Bejövök neki? Vagy a barátnőimet nézheti?


Köszönöm, sziasztok...


2015. máj. 14. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Te mennyi idős vagy?
2015. máj. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem igen! de lehet a barátnőidet nézi csak
2015. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát van egy évfolyamtársunk akinek olyan melle van, hogy össze-vissza nyáladzol :D őt is szoktuk nézni, lehet ezért néz csak a srác
2015. máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szóval nagyok a melleid? Mesélj még...
2015. máj. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát, fiatalabb vagyok, mint ő. Két - három évvel :/
2015. máj. 14. 17:22
 6/9 anonim válasza:
namost, ha a srác 8. osztályos te pedig 3 évvel fiatalabb vagy akkor elég valószínűtlennek tartom, hogy akkora és szembetűnő melled legyen, hogy azt nézze.. Oké korán nőisednek a mai fiatalok de 10-11 évesen nehogymár... Mi nem vagyunk ott, hogy lássuk melyikőtöket nézi, és izlésre sem vagyíunk egyformák (mármint a pasik) szóval van akinek a bnőd, van akinek Te tetszel... hagyd a pasizást ennyi idősen még nem való neked..
2015. máj. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem pasizok, egész egyszerűen tetszik egy fiú.

Ráadásul pedig te még nem is láttál engem soha az életben, nehogy már te mondd meg nekem, mekkora lehet!

2015. máj. 19. 19:36
 8/9 anonim válasza:
Nem kell megsértődni, csupán egy véleményt írtam le. :)
2015. máj. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem sértődtem, na :3
2015. máj. 20. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!