Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borosta2 kérdése:

Lányok ezt mire véljem?

Figyelt kérdés
Tegnap egy házibuli folyamán megismertem egy lányt. ott elég sokat beszéltünk meg viccelődtünk. aztán bejelöltem, majd ráírtam és váltottunk néhány mondatot (nem tűnt semmi komolynak smileyzozz meg el voltunk de tényleg kb. 3 mondatváltásig) majd megemlítettem, hogy érdekesnek találom. erre semmi válasz mintha felszívódott volna.utána nem nagyon erőltettem a beszélgetést még annyit írtam ha zavarom/untatom akkor szóljon csak de erre se reagált... 19/f

2015. máj. 17. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet nem akart toled semmit csak elvolt a buliban, van valakije stb.

18/L

2015. máj. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lehet elaludt. Vagy el ment fosni.
2015. máj. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te rontottad el.


Először is nem véleményezzük a másikat az elején, főleg nem az első mondatokban.

Azért nem véleményezed mert ha rosszat mondasz az nem fog tetszeni neki ha viszont jót mondasz akkor dicséred őt ami azt jelenti hogy oda vagy érte.

Más szavakkal ez azt jelenti hogy a lány tudtára adod hogy tetszik neked és innentől rajta áll a választás hogy akar-e téged. Ezzel alsóbbrendű leszel.


De amit te csináltál az még ennél is rosszabb.


Ha azt mondod neki hogy érdekesnek találod őt azt félre is lehet érteni.

Tudod csúnya lány sincs csak érdekes arcú.

Nem valószínű egyébként hogy negatív értelembe vette de akkor se nagyon tud mit kezdeni a másik ezzel hogy "érdekes"


Inkább beszélj általános dolgokról az elején. Például milyen filmeket szeret vagy mit szokott csinálni, sportol-e vagy sem, ilyesmi.

Ha van miről irogatni utána elhívhatod a lányt sétálni.


De nem ezt a lányt.

Mert a jelek szerint nem különösebben keltetted fel az érdeklődését.

2015. máj. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2015. máj. 18. 04:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!