Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mire véljem? A focistáknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem? A focistáknak bejönnek a természetesebb lányok is?

Figyelt kérdés
Nem vagyok műnő, Zimány Linda típus, de ma amikor otthonról a könyvtárba tartottam, egy csapat focista pasi az egyik stadionnál épp indult haza és ahogy elmentem mellettük rám köszöntek, mosolyogtak és az egyik kacsintott is. Nem tudtam mire vélni, mert elég slamposan néztem ki: sminket nem használok, mert nincs rá szükségem, meg sem fésülködtem ráadásul csak felkaptam egy régi göncöt. Én a természetesség híve vagyok, de nem gondoltam volna, hogy a focistáknak ez is bejön. Ja és nagyon vékony is vagyok (XXS méret), nem cicababásan kerekded. Túl előítéletes lennék? Bár vannak focista ismerőseim, de mindig plázacicákkal jöttek össze, úgyhogy egy kis tapasztalat is van a dologban.

2014. nov. 19. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:

focistak? ugyerted parasztgyerekek iskola utan XD

zimany linda? ronda

2014. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól még a természetes lányokat is szeretik dugni.
2014. nov. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert a focistak egy külön faj aminek minden egyede klonozva van?
2014. nov. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért volt furcsa, mert nem csak 1-2 fejezte ki a tetszését, hanem majdnem mindegyik.
2014. nov. 19. 00:10
 5/8 anonim ***** válasza:
1-2 elkezdte, aztán a csordaszellem szólt belőlük. Az a baj, hogy a pályán is ez a csordaszellem megy.
2014. nov. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Manapság a pasiknak az xxs-es kórosan sovány csajok jönnek be, akiknek kilátszik minden csontjuk. Bocsi, de tapasztalat, minden haveromnak ez a beteg dolog tetszik.
2014. nov. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé bejöttél nekik, ha így felfigyeltek rád, de lehet, hogy csak a szituáció volt olyan...
2014. nov. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#6: Nem vagyok kórosan sovány, egyszerűen csak ilyen az alkatom. Még csak nem is fogyókúrázok, mert ilyen géneket örököltem. Igen, ideál lett és én nem is bánom, de attól, hogy egyre több az elhízott ember még nem kellene a vékonyabb alkatú lányokat kórosan soványnak nevezni.
2014. nov. 19. 01:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!