Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mire véljem ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mire véljem ezt a szituációt? (Bővebb lent)

Figyelt kérdés

Egyik nap beszélgettünk 4-5-en osztálytársakkal és előjött a szó az egyik lánynál legyen "A", hogy neki milyen fiúk tetszenek. Haverom vitatkozott vele én csak csendesen figyeltem és a lány erősködött, hogy neki a külső tényleg nem számít inkább legyen okos, intelligens... nem is akarta konkrétan részletezni míg végül átterelte a kérdés megválaszolását a barátnőjére (B), hogy válaszolja meg ő helyette ("-Mondja el B nekem milyen tetszik mert ő tudja"), hogy neki (mármint "A"-nak) milyen fiúk tetszenek. Erre a barátnője hirtelen nem is tudott mit mondani csak ő-zés közepette sorolta, hogy, magas.... barna szemű....

Mivel én konkrétan viszonylag magas vagyok és a szemeim is barnának tűnnek a tükörben önmagában nem vélném ezt semmire, de hogy abban a szituációban miért a barátnőjére tereli a dolgokat és vele mesélteti el, így nem tudtam ezt mire vélni.


Bevallom még előző életemben sem voltam igazán nőcsábász sosem veszem észre ha valakinek tetszem őt pedig különösen nehéz kiismernem. Velem mindig kedvesen előzékenyen viselkedett szokott tenni kedves megjegyzéseket a dolgaimra ahogy talán másokkal is ezt teszi. Mindenesetre azért is gondoltam talán próbált valamit kihozni a szituációból.


Szerintetek próbált valamit felém célozgatni ezzel?

Lányok ti női szemmel mire vélitek?


2014. dec. 31. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, ez önmagában miért lenne célzás.
2014. dec. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
AZ biztos ugyhogy kezdeni kene,de ne ronts ajtostol a hazba.
2014. dec. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen céloznék ezzel rád. Ez inkább általános.
2014. dec. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mint írtam én sem veszem alapban célzásnak csak nekem furcsán jött le és hajlamos vagyok agyalni az ilyesmiken.
2014. dec. 31. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!