Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy minél inkább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy minél inkább vágyik valaki a szerelemre, az annál jobban elkerüli őt?

Figyelt kérdés

2015. máj. 18. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de én is így érzem. 17/L
2015. máj. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg igen, en vagyok ra az egyik elo pelda.
2015. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a dolgot amit leírtál ezt nekem találták ki. :D
2015. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hát figyelj.. az embernek mindig az kell, ami éppen nincs neki :D ez mindig így van :D
2015. máj. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 cvikmajster válasza:
Nincs olyan hogy keresni a szerelmet.. :-D Pénzt lehet a sarokban, ülögarnitúrában. De szerelmet nem.. :-D Max ismerkedhetsz és rátalálhatsz az ihazira, de ismerkedni csak te tudsz nem a szerencséd :-D Szóval állj fel és menj el diszkóba, vagy ha nem az eseted akkor könyvtárba, vagy moziba. És ne keresd az igazit, elsö látásra sosem tünik annak.... :-)
2015. máj. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, kedves utolsó! Nem is mondtam egy szóval sem hogy keresem:) Az tény, hogy meg szeretném találni, de hát ki nem? Csak úgy tűnik, még várat magára, így kénytelen vagyok türelmes lenni és nyitottan figyelni :) (csak már kezdek türelmetlen lenni:))
2015. máj. 18. 20:05
 7/9 cvikmajster válasza:
Aztán még arra ügyelj ne ess gyorsan szerelembe, annál jobban fáj ha csak friendzoneba esel.
2015. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

igen.

Mert szerelem koldus vagy. Üldözöd.

De lehet, hogy fordítva is igaz, minél jobban kerül, annál inkább vágysz rá.


Közvetlenség, barátságosság, nyitottság megteszi hatását, de ha ráakaszkodsz esetleg valakire, az vagy elmenekül, vagy kihasználja a könnyű prédát.

2015. máj. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az szíve mélyén mindenki vágyik valamire lehet az szerelem pénz vagy valami más... filmekben mindig az van hogy csak úgy váratlanul szerelembe esel és boldogan éltek a válóperig.
2015. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!