Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » "Minél rosszabbul állnak a...

"Minél rosszabbul állnak a dolgaid, annál jobban kell kinézned! " ez coco chanel egy hírhedt mondása, nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ez jó duma :D Néha én is ezt csinálom ... például ha nincs egy fillérem se,nagyon szépen felöltözöm és kisminkelem magam és elmegyek sétálni,mintha marha fontos dolgaim lennének,és bebeszélem magamnak hogy lóvés vagyok :D
2015. máj. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez hülyeség. Oké, hogy ha rosszul áll valaki anyagilag, akkor is igyekszik legalább a jólét látszatát fenntartani, de azért az túlzás, hogy "jobban kell kinézned". Nem elég simán jól és normálisan kinézni?


Anno a nagy csóróságban és utána a "dőzsöléses" időszakban is ugyanúgy néztem ki, mint most. Egyszerűen, de normálisan. Jelenleg a két állapot között vagyunk valahol félúton. A "dőzsöléses" időben is inkább értelmes dolgokra költöttem a pénzem.

2015. máj. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy ezt az anyagiakra értette?

Én pl. volt, hogy rossz lábbal keltem fel, de úgy döntöttem, hogy azért is felveszek egy csinos ruhát, kikenem magam, megcsinálom a hajamat, és mire elindultam, máris jobb lett a kedvem.

2015. máj. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem az anyagiakra értette..
2015. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az anyagiakra gondol elsősorban szerintem. Inkább arra, amikor rossz kedved van, szomorú vagy, akkor is öltözz ki, vegyél fel szép ruhát, sminkeld ki magad, csináld meg a hajad, és legalább az feldobja a napod, hogy tudod, hogy jól nézel ki.
2015. máj. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig kiötözöm és sokat foglalkozom magam, de nagyon sokszor az arcomra is kiüli az a tömény szomorúság amit érzek.

Igen, a jó megjelenés ellensúlyozni tudja a problémákat. Egy jó megjelenésű és előnyősen sminkelt nő sokkal megnyerőbb mint egy slampos és karikás szemű.Bizalmat és komolyságot sugározz.

2015. máj. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hajú Kék válasza:
100%
Aztán amikor valakin minden, de minden nagyon "top"-on van, lesz egy olyan érzésed, hogy valami nincs rendben nála, vagy hogy valamit kompenzál...
2015. máj. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!