Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Belezúgtam egy haveromba! Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam egy haveromba! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és pasi. A haverom 19 éves, és szintén pasi, viszont tiszta heteró, most szakitott a csajával.

Annyira azért nem vagyunk legjobb barátok, az egyik haverom mutatta be. Nagyon jó pasi, izmos, jóképű, elég sok lány bele van zúgva. Én pedig dagi és alacsony vagyok.

Nem tudom, hogy mondjam el neki, hogy mit érzek, mert úgyse dugna velem, de egyre többet vagyunk együtt, és én nem tudok másra gondolni, csak rá....

Mit csináljak??



2015. máj. 18. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván azért nem kellenél neki, mert alacsony és dagadt vagy.. nem azért mert fiú vagy, ő meg heteró..xd
2015. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Pénteken megyek egy buliba, és úgy hallottam, hogy ő is jön.

Megmondjam neki akkor, vagy inkább soha??!

Viszont, össze akarják hozni egy csajjal. Akkor velem lehet, hogy nem is fog dumálni...

2015. máj. 18. 21:09
 3/9 anonim válasza:
0%
Normális ember szóba se áll az olyanokkal, akik buznyákok. Nekem egy homokos haverom sincs, meg is ölne a szégyen ha lenne
2015. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Várd ki a végét. Várd meg, hogy alakul az este. Ha összejön a lánnyal, akkor állj félre. Ha nem jön be neki a lány, akkor sem rögtön szerelmet kellene vallanod neki, hisz nem tudod, hogyan áll a fiúkkal.
2015. máj. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ő nem tudja, hogy meleg vagyok. És ez szerintem nem gáz. Nem én akartam ilyen lenni, de ez van.
2015. máj. 18. 21:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Melegnek lenni senki sem akart. nem vetlek meg miatta, csak azt nem írtad, hogy a haverod hogy áll a melegekhez.
2015. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én se tudom, hogy áll hozzájuk. És azt nem neked irtam, hanem az előzőnek. :)
2015. máj. 18. 21:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Először azt derítsd ki. Utána majd ráérsz azon agyalni, hogy miképpen valj neki színt.
2015. máj. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hát sajnálom, de azt próbáld, nézni, hogy milyen a tekintete, amikor rád néz, abból sok mindent lelehet szűrni.

Lehet biszexuális akár, max. te nem tetszel neki...

Amúgy meg tegyél azért, hogy fogyjál! Ne akarj örökké dagi maradni. (A srác sem izmosan született)

Magas már úgy sem leszel.

2015. máj. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!