Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem belezúgtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem belezúgtam a legjobb haveromba, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon úgy néz ki, hogy belezúgtam és én ezt nem szeretném :((( Ő is fiú és én is. Már szerintem elég valószínű mikor ott van közel úgy érzem, hogy megcsókolnám, jó lenne odabújni hozzá meg erre utaló jelek vannak sajnos. Mit csináljak, hogy ne legyen ez? Mert így nagyon rossz érzés...
2011. febr. 2. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mond el neki. Vagy nem találkoztok többet, vagy teljesülnek a vágyaid. A gond mindenképp megoldódik. :)
2011. febr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát az érzéseket nem nagyon lehet befolyásolni. de ha ő is meleg akk nincs gond. ellenkező esetben viszont rámehet a barátságotokra :S
2011. febr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehetek én is haverod? :$
2011. febr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy rámehet, de én azt nem szeretném, azt sem tudom, hogy miért kell ez miért nem tudok már végre lányba szerelmes lenni :(
2011. febr. 2. 22:06
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogy miért nem tudsz egy lányba beleszeretni, amiatt ne magadat okold. Tudod, aki meleg, senki sem akarattal szeret bele a saját nemébe.
2011. febr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ferde hajlamai mindenkinek vannak. Vagyis mindenki hajlamos rá. Én is jártam így, de a dolgok mögé néztem, és megutáltam a srácot...
2011. febr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Kezd el hanyagolni a barátodat.A homoszekszuális kérdés a génekben keresendő.Ez nem azt jelenti hogy valamelyik ősöd ilyen beállitotságu volna,de nagy valoszinüségel te az vagy.Probálj meg férfiasan viselkedni ez nem megy egyik napról a másikra,de végy magadon erőt amennyibe nem akarsz ilyenné válni.Kérj pszihiátriai segitséget,az egész életed tönkre lesz,amenyiben nem változtatsz,mert külsőleg látni fogják rajtad hogy,lányos beállítottságu vagy és a jövödre negatív élmenyek sora fog várni.
2011. febr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lányos egyáltalán, csak szerelmes belé...
2011. febr. 2. 22:17
 9/11 anonim ***** válasza:
írtam privit
2011. febr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 danny091 válasza:
Szerintem elég nagy baromság, amit az utolsókban írt valamelyik féleszű, hogy rejtsd el magadban az egészet, és mostantól akkor legyél "álheteró". Mondd el a srácnak, h. mi a szitu, illetve ha félsz, hogy rámegy a barátságotok, akkor derítsd ki, hogy meleg-e vagy sem. Ezt többféleképpen is megteheted. Ha gondolod írj privit, és ott kifejtem. :)
2011. febr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!