Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyenek a 20 feletti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyenek a 20 feletti igényes, intelligens, de nem helyesnek született pasik, hogy párt találhassanak maguknak?

Figyelt kérdés

Ezt írta az egyik:


,, Ez van,majd rájössz erre még jobban pár év elteltével,hogy még jobban is válogatósak,mint gondolnád.

Bele kell törődni,ennyi.Én sem kellek egy nőnek sem,egy randira nem jön el velem egy sem,esélyt sem kapok semmire...

Pedig nem vagyok egy csúnya gyerek,adok is magamra,öltözködésemre,ápolt vagyok.Csak szimplán nem születtem annak a tipikus "helyesnek",ennyi.És látod mi miatt szívok egész életemben,és miért nem lehet soha barátnőm? Azért,amilyennek születtem,amiről igazából nem is tehetek...

23/F"


2015. máj. 20. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
hát izé :D mondjuk ez a hozzáállás a fos :D énse születtem helyesnek de probálok mindig pozitív lenni, azt a lányok is jobban értékelik szerintem mint a síránkozos kisfiúkat :D
2015. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
van egy mondás csak egy fokkal legyél szebb az ördögnél és nyert ügyed van. Nem biztos h a külsővel van gond a mentalitás és a hozzáállás is nagyon sokat nyom a latba valamint ha nincs önbizalmad akkor az nagyon látszik ám kívülről!
2015. máj. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ez a hozzáállás tényleg kiborító: "így születtem" "nem tehetek róla"... nem akarok csinálni soha semmit, hulljon a számba a sült galamb szindróma..


Ha tényleg intelligens lennél akkor tudnád h a legapróbb sz**okért is meg kell küzdeni az életben.

2015. máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!