Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Pesten olcsóbb de igényes...

Pesten olcsóbb de igényes Duna parti étterem?

Figyelt kérdés
A barátnőmet szeretném meglepni a második évfordulónkra. Sajnos nem vagyok igazán eleresztve, így valami egyszerűbb is megteszi, lényeg, hogy a Duna partján legyen! :) Tudtok javasolni ilyen éttermet?

2013. júl. 1. 11:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Persze tudom, hogy így sem lesz olcsó, lényeg, hogy maximum 10000 FT-ból (+/- 1-2000 ft) ki szeretnék jönni.
2013. júl. 1. 11:09
 2/5 anonim ***** válasza:

Duna mellett ennyiből ketten nem vacsoráztok, max. ha szendvicsezni mentek a Kopaszira, vagy kiültök a Rómaira a Fellini kultúrbisztróba, ami egy hangulatos lakókocsi-büfé, de egyiket se nevezném ideálisnak egy évfordulós vacsorára.


Gyűjts hozzá még 5-t és akkor tudom javasolni a Carne di Hallt, ott 2x2 sáv meg egy villamosvonal választ el a Dunától, de a rakparton van, a kilátás szép, nyáron van terasz és a kaják isteniek.


Esetleg egy piknik? Elmész a Culinarisba vagy más gourmet boltba, veszel bort, hideg előételekből 3-4-t, sonkát, 1-2 sajtot 10e értékben és kiültök valami szép zöld területre (Kopaszi) és a napsütésben jól érzitek magatokat. Nem vacsora, de az én barátnőm biztosan ugyanannyira élvezné.


Spórolás végett esetleg a bort, sajtot vehetnéd egy nagyobb hiper prémiumrészlegén, a Culinarisból meg az isteni előételeket és a házi pékárut csak (pácolt articsóka, rókagomba, fetával töltött paprika meg van még vagy 20 másik), mert ott 10dkg 600-1000 körül mozog szinte minden kimérős dologban.

2013. júl. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ez a Carne di Hall szimpatikusnak tűnik. Jó ötlet a piknik, de most inkább az éttermet választom, mert szerintem két év alatt egyszer sem voltunk étteremben, ezt a Duna parti vacsorázást pedig legalább egy éve tervezgetjük. :)
2013. júl. 2. 10:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Oké, sok sikert! Azért ha van lehetőséged szerintem menj el először egyedül megnézni, a budai rakparton messze nincs olyan közel a Duna, mint a pesti korzón.
2013. júl. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Melba éttermet tudom nektek ajánlani.Nekünk itt volt az esküvőnk és az általunk kért menü,nagyon finom volt..Ez nem a belvárosi Duna parton van.Néz meg a képeket,hátha megtetszik.Sokszor még séta hajózni is lehet.

[link]

2013. júl. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!