Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy igényes 30 éves nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igényes 30 éves nőnek, valóban ennyire nehéz és egyre nehezebb lesz párt találnia?

Figyelt kérdés
Vannak igényeim ez tény, külső belső fontos. Egy férfi legyen sportos, helyes, jó kiállású, okos, határozott, férfias és azért legyen egzisztenciája (nem fontos, hogy gazdag legyen), de úgy gondolom én is megtudom adni egy férfinak azt ami kell neki, csinos, nőies, házias, kedves törődő 31 éves nő vagyok. De sajnos azt látom, hogy a mai korombeli és idősebb pasik elhagyják magukat, puhosak, pocakosak, határozatlanok, kövérek, munkájuk alig van stb. Aki helyes, jó pasi az vagy buta vagy bunkó vagy pedig foglalt már és házasságban él. Úgy gondolom csak olyan igényeim vannak, amiket én is meg tudok adni egy FÉRINAK, de sajnos így is már 4 éve keresem a párom.
2014. júl. 18. 12:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nincs nagy igényed , lehet te nem jössz be nekünk pasiknak talán benned van a hiba 34 F
2014. júl. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nehezebb, mint egy 20 évesnek, de nem lehetetlen:) Sok a hozzád korban illő férfi, aki épp válás után van, vagy még nem találta meg az igazit és talán épp te leszel az, akivel családot alapít majd:) Anyukám egyébként 3 gyerekkel, 50 évesen is talált szuper férjet magának a válása után pár hónappal. Legyél nyitott, ne gubózz be és legyél türelmes, érezd jól magad a bőrödben /egyedül is/. Ez a pasikat mágnesként vonzza;) Ha szerelmes leszel, akkor meg az elvárásaid már nem fognak annyira számítani, hisz ez nem vásár, hanem érzelmek. Persze nyilván az ember nagyon megalkuvó sem akar lenni...
2014. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
áááá én így a leírás alapján elvennélek, de zsebpénzből semmi egzisztenciám nincs, de belehúzok eskü :$
2014. júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
8%

"de úgy gondolom én is megtudom adni egy férfinak azt ami kell neki, csinos, nőies, házias, kedves törődő 31 éves nő vagyok"


Anyagiakban mit tudsz hozzátenni a kapcsolathoz?


Egyébként van esélyed, de az, hogy pasinak hívtad két mondatodban a férfiakat, azt árulja el rólad, hogy nem vagy kész egy komoly kapcsolatra.

2014. júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
45%
"Egy férfi legyen sportos" - minek?
2014. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ismerj meg engem. Írj privit! Beszélgessünk. Én is egyedül vagyok és szerintem megfelelnék az elvárásaidnak.
2014. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nincs nagy igenyed tenyleg. Sok baratnom szenved ugyanezzel a problemaval. Sajnos a 30-as pasik el vannak szallva maguktol es eretlenek. Felnek a kotottsegektol, a nagyreszuk valoban bunko es jobbnak talalja magat, mint amilyen valojaban.


Bar szerintem ez leginkabb a magyar ferfiakra jellemzo. Nekem 3 eve ir parom van, 33 eves, sportos - kockahas meg minden - tanult, tajekozott, emellett gondoskodo, felelossegteljes es az egyik legoszintebb ember, akivel valaha talalkoztam. Szemben a volt volegenyemmel, aki magyar, 34 eves, nem egy adonisz, 3 eve parkapcsolatban el egy 26 eves lannyal, akit allandoan megcsal - mondvan, h neki ez egyszeruen kell - es minden evben azt mondja, h majd jovore megkeri a kezet. Igazi bunko, ha alany felszed mondjuk 10 dekat, akkor mar megjegyzi, h hizik. Emellett elvarja, h a lany legyen hazias, vekony, sportos, csinos, huseges stb.


Az utana kovetkezo parom is egy magyar srac volt, most 33 eves, de egy igazi elkenyeztetett p*cs - nem is voltunk sokaig egyutt. Lement havonta egyszer az edzoterembe 20 percre, utana fel oran keresztul nezegette magat a tukorbe, h neki milyen rohadt jo genetikaja van, m milyen izmos - megjegyzem, az izmok inkabb mar atalakulo haj volt. Minden nap elmondta, h mennyi mindent letett az asztalra, m diplomaja van, 2 nyelven beszel es milyen szuper a munkaja - megjegyzem, nekem 2 diplomam van, 3 nyelven beszelek es nekem is jo munkahelyem van. Elvarasai neki is voltak, h a no legyen hazias, szexi, huseges stb. De o arra se volt kepes, h a szennyes edenyet, amibol evett, atemelje a mosogatoba. Es ez csak 2 pelda, szamtalan ilyet tudnek meg mondani. A baratnoim azt mondjak mar, h inkabb egyedul, mint ilyenekkel...Es teljesen megertem oket.

2014. júl. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 yuda ***** válasza:
77%

Jónak tűnik elsőre amit írsz, és csak egyetlen megjegyzés. Nem kell persze egyetértened, így látom.

Talán azért elgondolkodtat majd amit írok...


A belső értékeket nem szabad lenne egyenrangúnak kezeld a külsővel. Ez ritkán van párban és az emberek többségét így kizárod. Lehet, olyan természetellenesen magas így a mércéd, hogy egyedül fogod leélni az életed.

Nagyon sok, nagyon kedves, jóindulatú, értelmes ffi van a világon, de a természet nem áldotta meg őket kimagaslóan jó fizikummal, jó kiállással, mégis a kisujjuk értékesebb, mint másik tízezeré.

Ugyanez vonatkozik a nőkre is természetesen. Kifejezetten kevés manöken kinézetű hölgy él a földön. Szerintem az 1 %-ot sem éri el.

Most akkor senkinek ne legyen párja a filozófiád szerint, vagy le kell szállni a földre és józan értékeket keresni, Nem a filmekből és mesék legendáiból fehérlovas herceget.

Mindegy, te tudod és a döntésed áll.

Mindenesetre egy harmincas nő kinőlhetne már a kislánykori álmokból.


A saját jellemzésedbe csak annyiba kötnék bele, hogy elég komoly önbizalmad van, ha lehet egyáltalán annak nevezni. Épp ezért gyanús.

Én még úgy tanultam, hogy az öndicséret büdös.

Aki nagyon felbecsüli saját értékét, az soha nem valódi.

Úgy lenne hiteles, ha mások mondanák ezeket rólad, de így olyan fura íze van az egésznek. Megmondom őszintén, nem is hiszem el.

Te ezt képzeled magadról, de nem véletlenül vagy egyedül. Szerintem komoly személyiség problémád van és nem kellesz a pasiknak. Ha olyan értékes lennél, ahogy előadod, nyüzsögnének érted, de ezt kizártnak tartom.

Valószínűleg mindjárt visszaírsz és bizonygatod magad, de értsd meg, nem normális, ha egy ember elkezd ömlengeni magáról milyen csinos, házias, nőies stb.

Hiszi a piszi. :D

2014. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
50%

Túl nagy hangsúlyt helyezel a külsőre.

Egy kora harmincas "sportos, helyes, jó kiállású, okos, határozott, férfias" férfi egzisztenciával miért foglalkozna harmincas nőkkel, ha huszonéveseket is kaphat, akik évek múlva lesznek olyanok, mint te most.

2014. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Kedves Utolso!


Miert baj az, ha a kerdezo tisztaban van a sajat ertekeivel? Mellesleg honnan tudod, h amiket leir, azokat nem mas velemenye alapjan irta le? Elege nehez lenne mast megkerni, h irjon a kerdezorol ezen az oldalon.


Egyebkent pedig nem arrol van szo, h modell tipusu ferfit keres kulsore, hanem arrol van szo, h sok ferfi nincs tisztaban azzal, h milyen ertekekkel, adottsagokkal rendelkezik es az elvarasai magasabbak, mint kellene. Hat mar ne is haragudj, de egy ilyen ferfi ne is akarjon modell kinezetu holgyet :)


En sem vagyok modell kinezetu, de atlagnal jobban nezek ki - nem a sajat velemenyem alapjan - es ezzel tisztaban is vagyok. En viszont tettem azert, h ugy nezzek ki, ahogy. 32 eves vagyok, es napi szinten sportolok, nem hagyom el magam. Es mar ne is haragudj, de a szanalom erzet es a hanyinger kerulget, amikor egy velem egykoru tornabol felmentett, szottyadt testu - es megjegyzem, a kulsejet csakis maganak koszonheto - ferfi kezd el hatalmas onbizalommal nyomulni azzal a szoveggel, h igaz, h nem adonisz, de a lelke szep es mennyivel kulonb, mint a tobbi adonisz kulseju ferfi...

2014. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!