Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti találkozattok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti találkozattok már olyan fiúval, aki egyáltalán nem a helyes, vonzó fiú kategória, de nem is bányarém és mégis valami megfogott az arcában mondjuk titeket?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 23:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Persze, a mesékben.
2013. ápr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
igen. ez nálam legtöbb esetben a szeme.
2013. ápr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, több ilyen sráccal is találkoztam már! És beléjük is szerettem!:)
2013. ápr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha a személyisége megfog, akkor az arcát is általában vonzónak látom. Ezt már sokszor tapasztaltam. :)
2013. ápr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Imádom az ilyen és ehhez hasonló kérdésekből is visszahallani, hogy bányarém vagyok.
2013. ápr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Találkoztam már ilyennel. A többség által helyesnek és vonzónak tartott fiúkat meg sem szoktam nézni.
2013. ápr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kár, hogy az interneten kívül nem találni ilyen lányokat.
2013. ápr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Rám is már mondták, hogy a szemeim és a szám elvarázsoló, amúgy nem vagyok sztárképű férfi.
2013. ápr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazából leírom, honnan jött az ihlet a kérdésfeltevésre: találtam egy lányt, aki tényleg nem egy szépség, de mégis van benne valami vonzó, mégis tetszik nekem, kívánom szexuálisan. Aztán fura, de rám is mondta már több csaj is, hogy nem vagyok egy helyes fiú, de mégis van valami bájos, aranyos dolog az arcomban,amiért tetszem bizonyos lányoknak. Például nekem is mondták már, hogy szép szemeim vannak, vagy valakiek a szám is tetszett. Buszon is volt olyan, hogy két csaj rólam súgdolózott, hátrafordultak lányok utánam. Pedig nem egy lány mondta már rám emelett, hogy ronda vagyok és nyomi, csúfoltak is már ki! Szóval elég megosztó vagyok és most lányban találtam hasonlót, kezdem megérteni, hogy értették rám ezt a dolgot a csajok. :)
2013. ápr. 28. 23:43
 10/14 anonim ***** válasza:
Itt vagyok például én. Nem vagyok se jóképű, se gazdag, de nagy a p*cs*m. Épp elég indok, nem? :D
2013. ápr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!