Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Próbára tesz vagy tényleg nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbára tesz vagy tényleg nem érdeklem? (Lent. )

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe szerelmes vagyok, megbízható forrásból tudtam, hogy énis tetszem neki, szóval ráírtam, nagyon jól elbeszélgettünk, majd mikor elköszöntem burkoltan céloztam rá, hogy írjon még rám. Másnap viszont az ismerősömtől azt hallottam, hogy már egyáltalán nem tetszem neki, nos fogalmam sincs mit ronthattam el, alapvetően olyan lány ő aki nem kezdeményez, tehát arra is gondoltam hogy azért nem ír, mert nem mer, de mivan ha tényleg valamit elrontottam és emiatt kiábrándult belőlem? Mit kellene tennem ebben a helyzetben?Feladni vagy harcolni?

U.I:Iskolában ha ráköszönök úgy tűnik mintha zavarba jönne, és rögtön elsiet. Ez mi lehet?

16/F


2015. máj. 25. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Írj neki

17/f

2015. máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Véleményem szerint még tetszel neki. Ha másnak azt mondta, hogy nem, miért lenne az biztos? Lehet csak megijedt, hogy elkezdtél próbálkozni és lehet még nem volt kapcsolata és nem tudja, hogy most mit is kéne csinálnia vagy hogyan kellene viselkednie.

Szerintem semmiképp se várd meg, hogy ő írjon rád. Én ha fiú lennék, biztos ráírnék és ha a beszélgetésből az jön le, hogy nem érdeklődik, vagy furcsa, akkor ráhagynám.

De attól, mert mástól ezt hallottad, hogy nem tetszel neki... Én itt még nem adnám fel.

2015. máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mit beszéltetek, végig tudod ismét olvasni,de szerintem nem te rontottad el. Ha biztos forrásból tudod, hogy tetszel neki, nem gondolom, hogy villámgyorsan ki lehet valakiből ábrándulni, max. esetleg elbizonytalanodhatott. Legyél változatlanul kedves, nem kell ilyen hamar feladni. Próbálj megint beszélgetni vele, és kérdezz rá, hogy mi a baj. Írd meg neki őszintén, hogy tetszik neked ( nem kell rögtön a szerelemről beszélni)és szeretnéd jobban megismerni. . Győzd meg róla, hogy érdemes... :)
2015. máj. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!