Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem érdeklem a legjobb barátnőim?

Nem érdeklem a legjobb barátnőim?

Figyelt kérdés

Már egy ideje ingatag a kapcsolatom a 2 legjobb barátnőmmel.

Ők ketten egy suliba én pedig egy másikba járok. De nem vagyok féltékeny,mindkettőt ugyanúgy szeretem és tudomásom szerint ők is engem.

Mivel a sulink messze van egymástól egy viszonylag egyforma távolságra lévő helyen szoktunk találkozni heti 2-3 alkalommal 2-3 órát. Ilyenkor jókat dumálunk és lazulunk, számomra ez nagyon fontos ugyanis nekem tényleg már csak ez az öröm az életemben, viszont az utobbi időkben elkezdték lemondani ezeket a délutáni talikat, vizsga időszakra fogván. Elfogadtam. De aztán a vizsga időszakuk utáni hetre bele gondoltam,hogy ők vajon mondják e,hogy találkozzunk ha én nem szólok. Az lett amit gondoltam...Nem találkoztunk. Aztán az azt követő hetet bosszúbol én mondtam le,hogy hát ha fellép a hiányom. De nem vettek észre semmit... Ezt hozzájuk vágtam, ők pedig azzal mentegetőztek,hogy kitalálom,hogy nekik én nem hiányzom. Erre azt vágtam,hogy már nem érdekel az egész. és 2 napig nem is írtam nekik semmit. Így a közös beszelgetős chatunkbe csönd is maradt 2 napig. Forditott esetbe én a házukig elmentem volna,hogy megnézzem mégis mi bajuk van. Sok barátom van rajtuk kivül nem az a gondom,hogy egyedül maradnék...De őket szeretem teljes szívemből és nagyon fontosak nekem én mégse vagyok nekik az és már nem tudom mit csinálhatnék,hogy sikerüljön megmentenem a kapcsolatunkat. lassan másfél honapja nem találkoztunk és érzem,hogy egyre távolodok töllük és elegem van ebből. Egyfolytában veszekedünk, de érzem,hogy ők ketten ellenem felállásban. Mostanába meg már az egyikőjük már veszekedni se hajlandó velem csak ilyen semleges stilusban beszél velem. Tökre szükségem van rájuk,mert csak nekik tudtam elmondani a probléáimat és jelenleg azt hiszem,hogy a depresszioval küzdök és ők egy ilyen időszakomban hagytak magamra. Én egy olyan lány vagyok akit sokkal inkább kiakaszt egy barát távozása,mint a pasik és valószínűleg ez a dolog 100x-jobban megérint mint ahogy kéne. Annyira szét szed,hogy folyton azt nézem írtak e vagy pedig sírok fent a szobámban. Az a legroszabb,hogy mindkettőnek volt ilyen időszaka és én mindkettőt addig vígasztaltam még felnem épült. Most akkor én ezt miért kapom?

17/L


2015. máj. 24. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a baj a 3-as barátságokba.

Ha ketten jobban el vannak,több időt tudnak egymással tölteni akkor idővel a 3. fél nem lesz annyira fontos.


2-en elegek egymásnak a barátságban,gondolom a suliban is vannak barátaik.

Sajnos ez ilyen vagyis úgy mondom az emberek mindig azzal vannak jóban akiket sokat látnak,sok időt töltenek együtt..

Ha ők nem írnak rád,hogy találkozzatok és mindig csak akkor van tali amikor te írsz,az eléggé egy oldalú.

2015. máj. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lépj tovább, ne írj nekik, aki nem keres, annak nem hiányol. Nekem te helyedben ilyen barátokra nem lenne szükségem! " Barátokra "
2015. máj. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!