Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek érdeklem vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdeklem vagy csak egy jót szórakozik rajtam? Mit tegyek? (17/L)

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az egyik osztálytársam,már 3. éve járunk egy iskolába. Voltak jelei annak hogy érdeklem,hisz kezdetben kaptam tőle szerelmes levelet,engem kért fel táncolni,megvéd, kiáll mellém,s egyedül nekem nem szól be. Néz, de mikor rápillantok hirtelen elrántja a tekintetét aztán újból visszaszegezi rám. Sose kezdeményezett,azután a levél után le is tiltott azonnal,aztán soha nem jött szóba. Ez idő alatt a köszönésen kívül semmi egyéb. Reggelente km-rekről odaköszön mikor áll kint s cigizik. Persze a barátaimra ez nem vonatkozik. Előszeretettel szereti őket lejáratni mondjuk én sem rajongok az ő társaságáért. A hangadók,ő pedig próbálja betölteni az "alfa hím szerepet!" Én nem az a fajta vagyok aki ezt tolerálja vagy hívője ennek,néző pont kérdése kinek mi számít menőnek. A lényeg hogy tegnap megpróbáltam kezdeményezni. Korán bementem az iskolába, mert kettesben akartam vele beszélni, s hát ezek állandóan falkába járnak. Csak vártam,és vártam de sehol nem volt. Csengetés előtt 10 perccel kijött a barátaival az osztályból,ahol meg sem néztem. Mentek elszívni egy cigit. Befelé jövet nehezen,de erőt vettem magamon,s odaszóltam:"Szia,légyszi gyere ide. Csak azt akarom mondani ugye te is játszol ilyen játékokkal, mint én. S nekem van most egy kis gond. Tudnál segíteni?" Mosolyra húzódott a szája,az addigi komor arckifejezés eltűnt. S válaszolta igen,persze. Azt beszéltük meg hogy felold s megbeszéljük a neten. Ebből eddig semmi se lett. Hétfőn hányjam a szemére hogy vártam a segítséget köszönöm,vagy mit tegyek? Ha érdekelném nem felejtette volna el, vagy csak duma az egész. Minden.

Barátnőmet megkértem az állfbjéről akassza ki,elég könnyen ment a sok hülyeséget nem bírja. Nem az a tipus ő sem aki mindenbe bele megy,meg jól tanul.

Irdatlan bunkó volt. Aztán kiakartuk szedni belőle ki iránt érez valamit ( abból a közegből nem választ bnőt amelyikben van ), egyszer írt oda komolyan, előtte végig beszólogatott csak.

Azt írta:"Ne nézz már hülyének, szeretlek de nagyot csalódtam benned. Én itt voltam és vagyok,várlak mint mondtam. De te merre jártál mindvégig?"

S lelépett. Nekem írta azt hogy imád, meg hogy várni fog rám anno is.

Arra gondoltam hogy hétfőn bemegyek a suliba megint korán, s valahogy,isten tudja hogy de mondom neki suli után itt is és tali, beszélnünk kell. Nem érdekel elterjed vagy nem. Hogy követik mint a pulikutyák vagy nem. Nem tudom mit mondjak neki,hogy ne áruljam el magam arról hogy érdekel,s hogy csak a társasagát akarom, beszélgetni. A többieké nem kell. Hogy ne essen le neki.

Szerintetek érdeklem vagy csak szórakozik?


2015. ápr. 25. 07:33
 1/7 anonim válasza:
ez túl hosszú... inkább vedd fel hangfelvételre és kuld el
2015. ápr. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor miért vagy ezen az oldalon ha még olvasni sem tudsz? Pedig a műveltség egyik alapkövetelménye. Az ilyen megnyilvánulásaidat nekem inkább hanyagold. Köszöntem.
2015. ápr. 25. 08:09
 3/7 anonim válasza:
:D hogy téged szivassalak és idegesítselek azért vagyok itt... ne beszélj vissza, kislány
2015. ápr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ha szerelmes levelet írt anno, akkor valószínű érez irántad valamit. Az ilyen fiúk, az 'alfahímek' nehezen képesek kimutatni az érzéseiket. Illetve, mint irtad, lételemük mások szivatása, alázása. A cuki szerelmes és a kemény szivatógép egy testben nehezen fér meg. Szerintem hezitál. Kellenél neki, de egyrészt nem tudom volt e már csaja, ha nem, kb. nem tudja kezelni a helyzetet, ha meg volt, akkor azt is játszik, hogy ő a példamutató. Ha ő elgyengül, gyengének fogják tartani. Egy érzékent falkavezér?


De szerintem simán nem tudja kezelni a dolgot. Nem tudja, hogy mit is kezdjen veled? Attól, hogy valaki macsót játszik még nem az. :) 24N

2015. ápr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, szerinted hétfőn beszéljek vele?:)
2015. ápr. 25. 12:05
 6/7 JulesM111 válasza:

Nem beszélni kell, nem elmélkedni, tettekre van szükség: hétfön reggel odamész hozzá, kiveszed a szájából a cigit, adsz neki vmi cukorkát, és megcsókolod.

A reakciòja fog elárulni mindent, mint amire kíváncsi vagy.

2015. ápr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ahhoz bátorság kell, kiszedni a cigit a kezéből s megcsókolni mert ha nem úgy reagál cinkes lenne mindenki előtt az egész :D
2015. ápr. 25. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!