Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy változtassak ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változtassak ezen a gondolkodás módomon?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy egy nem túl beszédes, nehezen ismerkedő srác vagyok és nagyon feltudnak húzni az előítéletes, felszínes lányok, akik elvárják azt, hogy egyből beszéljek sokat meg, hogy ne legyek zavarba és az van a fejembe, hogyha emiatt nem kellenék valakinek azt jól helyben megverném, és emiatt nem merek ismerkedni. Dühít az, hogy némely lány nem hagy időt arra, hogy később feloldódjak könnyebben menjen az ismerkedés. Mit csináljak ebbe a helyzetbe? Nem vagyok egy balhézó, verekedő típus, de félek attól, hogy valaki emiatt nem akar tovább ismerkedni velem és a végén megverem, ilyet nem tennék, de mégis ez van a fejemben. :( Szeretnék most tavasszal és nyáron ismerkedni, mert rendbe tettem magam, lefogytam, sportosabb lettem, de rohadtul nem akarok ilyen nem normális lánnyal szembe kerülni, aki egy előítéletes ringyó.
2015. márc. 26. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
rövidebben?
2015. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor ülj otthon, és siránkozz...
2015. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minek írod ki még egyszer ugyanazt a kérdést ?! Mit nem értesz azon,hogy ez nem mindenkinek jön be ? Keress egy hasonló félénk csajt,és kész.A kritikát nem bírod úgy látszik.Mit akarsz te verekedni egyáltalán ? Az elfojtott agressziódat inkább egy pszichológusnál vezesd le,ott legalább még beszélned is kell.
2015. márc. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ne huzd fel magad,mert az art a szepsegnek.Vannak olyan lanyok akik azert turelmesebbek egy kicsit,csak meg kell talalni o"ket.
2015. márc. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy normális nő az türelmes és tényleg egy nő. Aki türelmetlen az a szememben egy utolsó aljadék véglény. Nem fogják fel azt hogy valakinek idő kell rendes beszélgetéshez és nem minden megy elsőre. Első benyomás alapján itélkezni végtelen primitívségre utal, bár nem lennének ilyen emberek az se bánnám ha eltünnének erről a bolygóról.
2015. márc. 26. 14:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért nem adnak neked időt mert eleve nem is kíváncsiak rád.
2015. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os mondja jól.Te lehet hogy csak azt hiszed hogy ez miatt nem akarnak megismerni.Közben meg lehet hogy alapban ellenszenves kisugárzásod van,és mindegy nekik hogy mennyit beszélsz.
2015. márc. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az időből van a legkevesebb az embernek... Én se vagyok rá képes, hogy a legkevesebb erőforrásomból pazaroljak bárkire is. Ráadásul mi van ha nem is jön be a belsője=elpazarolt idő.
2015. márc. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!