Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok olyan fiúval aki 18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan fiúval aki 18 éves soha nem csókolózott, és nyáron az anyának segít a tehenészetükben, és a termékeket eladni a piacon?

Figyelt kérdés

Nyáron mindennap nap ezt csinálja, kivéve hétfőn és pénteken, akkor árulják a tejet ,tojást stb keresztapjánál háztól.


-Napi házi munka, utána 16-19 óráig tehénfejés, ezen kívül darálni az állatoknak, itatni, etetni stb.


-Nem jár szórakozni

-nincsenek barátai


2015. máj. 26. 20:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9-es. A szabad hétfő és pénteket azt azért ne úgy értsd, hogy reggetől estig láblóga. Ha valaha jártál volna olyan tanyán, vagy háznál ahol van 3-4 tehén minimum, az egyéb állatokról már nem is beszélve, akkor tudnád, hogy a tehetenet a hét minden napján meg kell fejni, különben elpusztul. Nem mellesleg az egyik legtöbb törödést igénylő állat. ha nem pucolod ki alatta a placcot addig fog térdig a sajátjában állni amíg ki nem szeded alóla. Etetés, itatás napi 2-3 alkalommal, kitakarítani és rendben tartani őket nem kis fizikai megterhelést jelentő munka. A tejes dolgok meg főképp kényesek, mivel ha valamit elcseszel és valaki megbetegszik a gatyád rámegy. És ha heti 5 napon tejet hordanak a piacra, akkor nem csak 3-4 tehén van ott feltehetően. Ja azt nem is említem, hogy az az idióta bornyú annyira hülye, hogy néha éjjel is rá kell nézni. Ha nem rakod elé a kaját nem találja meg, de ha valami nem tetszik neki, akkor átrendezi a környékét.
2015. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Utolsónak teljes mértékben igaza van. Nekünk 2 évíg volt bikánk ismétlem BIKÁNK, és nem bírtunk vele a csirkék, és birkák mellett. Én még ekkor kicsi voltam, édesanyám mesélte csak mekkora szívás van egy bikával, és gondolj bele azt nem is kell fejni (ha nem akarod persze :DD)
2015. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szorgalmas, segítőkész fiúnak tűnsz, aki számára nem büdös a munka, és ez egy normális lány szemében nagyon becsülendő.


VISZONT

Nem igazán látom, hol tudnál ebben az életvitelben helyet biztosítani egy párkapcsolat számára. Ez pedig nagyon elrettentő.

2015. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha ketten vannak akkor ketten végzik el a feladatot ergo lesz idő is. Ja csak persze ehhez kellene hogy a másik fél is akarjon ebben részt venni.

Az viszont tény, hogy valószínűleg kevés az olyan fiatal lány, aki ennyire fiatalon szívesen végezne naponta ilyen munkát. Ez ugyanis egy életstílus. Olyan kötelezettséget von maga után amit ha akar, ha nem akkor is csinálni kell.

sajnos viszont ezt a fajta életmódot ma már nem nagyon becsülik a fiatalok. És tényleg nem becsmérléskép, de ha ma mondjuk megkérdeznénk 100 teljesen véletlenszerű 12-15 év körüli fiatalt hogy honnan lesz a tej, le merném fogadni, hogy max 50%-nak jutna eszébe a tehén, vagy a kecske, vagy a juh. 30% körül azt felelnék, hogy a tejgyárból, a maradék meg azt mondaná hogy a boltból lesz.

Szó szerint 10 éves gyerekektől hallottam nem hülyeségből azt hogy szerintük a tehén lila, mert abból van a milka csoki is. No itt tartunk és aztán el lehet gondolkodni vajon hány fiatal vállalna fel ilyen életet amit ennyire lenéznek, vagy nem is ismernek.

2015. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#14

Azért ha az ember összejön egy fiúval, nem az lesz az első dolga, hogy non-stop ingyen dolgozzon a fiú családjának, nyilván. Akkor sem, ha egyébként dolgos lányról van szó. Nem reális elvárás, hogy "majd együtt csinálják".

2015. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

9-es vagyok

Az én családom is mezőgazdasággal (is) foglalkozik, állatok is vannak, sokféle.Tudom, mivel jár, viszont azt is tudom, hogy ha pl. csütörtökön ledarálja azt a mennyiséget, amit péntekre is le kéne, spórol kb. fél órát.Ilyen előregondolkodással szabaddá teheti 1-2 délutánját ahhoz, hogy azokon a napokon megfürödjön, átöltözzön, és el tudjon indulni otthonról kicsit korábban, haza meg majd megy kb. 10-11 körül este, és aludni is van ideje.Ha iskolaidőben vmennyire tudják mellőzni a munkáját, akkor nyári szünetben is megengedhet magának pl. 2 szabad délutánt hetente, ezt neki kell megbeszélnie a szüleivel.Ha nem mozdul ki otthonról, nem fog menni az ismerkedés, ez tény.Ja, és kérdező, ha te vagy a kérdésben említett fiú, akkor azt is elmondom, hogy érdemesebb venni egy-két divatosabb ruhadarabot (pl. inget), amiket ezeken az estéken tudsz hordani, a jó megjelenés nagyon sokat tud lendíteni az ismerkedés kezdeti szakaszában.

2015. máj. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Plusz pont lenne hogy ilyen szorgos és segítőkész, viszont nem hiszem hogy összejönnék vele... Mikor lenne ideje a kapcsolatra?
2015. máj. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#14-es minden csodálatom azoké, akik komoly gazdaságot tartanak fenn és állatokkal dolgoznak, és nekem se büdös a munka, de az azért nonszensz, hogy ingyenmunkás legyen a barátnő :DD Ha én lennék a lány, eszem ágában nem lenne minden nap ott robotolni, és randiként tehenet fejjek. Nyilván néha besegítenék, mint ahogy segítek is a pároméknak, ha valami olyan dolguk van otthon, de az felejtős hogy az legyen a közös program hogy az ő teheneiket gondozgassam tök ingyen :D Ha lenne annyi időm akkor vagy lehetne valami szabadidős dolgot csinálni a párommal, vagy dolgozhatnék rendesen, pénzért.
2015. máj. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!