Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a baj velem? (lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem? (lent)

Figyelt kérdés

Hamarosan 16 éves leszek. Soha nem volt még barátom. Nem csókolóztam...de még a kezem sem fogták úgy... Egy fiú sem nyitott felém komolyabban, pedig én nyitott vagyok...

A környezetemben kedvelnek/szeretnek. Külsőleg, és belsőleg sem én vagyok a legrosszabb....

Akkor mégis hol lehet velem a baj?

Nagyon vágyom rá, hogy szeressenek, elfogadjanak.

(Tudom,hogy csak 16 vagyok, nagy szavak ezek,meg előttem az élet, ettől függetlenül így van,így érzem)



2015. máj. 26. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Küldj képet aztán segítek rajtad ;) :D
2015. máj. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
azt nem tudom nem ismerlek de nyiss a fiúk felé hát ha valaki észre vesz nem könnyű sport a pár találás
2015. máj. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez az....nem merek nyitni, mondván ,,hogy kellhetnék neki..."
2015. máj. 26. 21:46
 4/11 anonim válasza:
Semmi baj nincsen veled, teljesen normális a helyzeted. Nem vagy még lemaradva semmiről, majd lesz barátod, ha készen állsz rá. Maradj nyitott továbbra is, gondolkodj pozitívan, tanulj, sportolj, szórakozz a barátaiddal, járj sokat közösségbe. Élj minél aktívabb életet. Hidd el, jönni fognak azok a fránya srácok. ;)
2015. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

De...ha nincs lehetőségem társaságba járni? Csak iskola...

2015. máj. 26. 21:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz. Hátha megtetszel. Akkor én is küldök.
2015. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem ismerkedni szeretnék itt...csak tanácsot kérni, ilyesmi :)

De köszönöm...:)

2015. máj. 26. 22:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha te nem bízol önmagadban, akkor miért várod el, hogy valaki majd bekopogtat az ajtódon, és azt mondja, hogy te kellesz neki? Ilyenkor rendszerint az is baj szokott lenni, hogy csak haverkodtok a fiúkkal, de nem néznek rátok nőként.
2015. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8 van önbizalmam...de nem extranagy....:)

Nem tudom mit tehetnék....ezért kérdezek...mert nem akarok keseregni a fenekemen ülve...tenni akarok érte...csak nem tudom mit...

Nincs haverom, aki fiú...nem vagyok az a lány, akinek vannak srác barátai...szóval nem hinném, hogy ez a probléma...:)

2015. máj. 26. 22:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Nemcsoda, máris egy tucat fiut érdekelsz, de téged nemis érdekel, mit vársz hogy majd csakúgy odamennek hozzád szived választottjai és már ágyba vonultok? Csajnak otta társkereső, akár ezis de van sokféle, 5 percet adok hogy 200 fiu közül válogathass. Ennyit kéne tenned körübelül 20 kattintás, lennél egy fiu helyébe, én 19 éves koromig voltam így temeg 16-on panaszkodsz...
2015. máj. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!