Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok,18 éves fiú vagyok es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,18 éves fiú vagyok es a tanácsotok illetve véleményetek szeretném kerdezni?

Figyelt kérdés
Elsősorban nem is tudom h igazabol mire lenne szuksegem legjobban.. baratnő,kapcsolat vagy társ. Ha lehetne akkor mind a haromra szavaznék. Roviden tomoren be is mutatkoznék. Egyik baratom mondta h irjak ide hátha kapok egy idealis választ. Szoval, rengeteg baratnom van, kismillio kapcsolatokba esek szinte hetrol hetre egymas utan kapcsolatokbol kapcsolatokba. Nem nehez mivel mindegyik lannyal jol kijovok a két veglet vagyok akar humoros nagyon jo tarsagi illetve szigoru hatarozott szabalyokkal elo ember. Szabadidomben barataimmal es baratnoimmel vagyok es egyedul lakom mert ezt a helyzetem meg engedheti. Tovabba a szuleim iszonyat gazdagok de en nem. Az életem nem egyszeru ahogy en sem de hat kinek az, es a mindennapjaim sem unalmasak mert mindig tortenik valami gond ami szétszor vagy valami ami megnevettet, elszomorit, vagy eppen boldogit. Szoval lányok, szeretnék tanácsot kerni toletek hogy mit tegyek mert egyettlen egy olyan baratnom nem volt akivel jol erezzem magam es ez miatt ne egy max masfel hetig tartson egy kapcsolatom..

2015. máj. 27. 00:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok lány, de azért írnék annyit hogy sajnos ha úgy érzed nem benned van a hiba, akkor te csak annyit tudsz tenni hogy tovább keresed az ideális párt. Ha veled lenne gond, változtass valamin.

Kortársad voltam.

2015. máj. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszod! Igazabol mindenkiben van hiba es bennem is van es sok sok :) de figyeljetek, en mindig megadtam azt amit kell.. de egy olyan képet kaptam a legtobb lány szemében hogy húha 18 eves fiu, 10 millios autokkal jar, egyeduk lakik sajat haza is van, jóképű humoros stb.. ez az en hibam hogy sokan igy neznek ram pedig nem ilyen vagyok es igazabol nem is tudom h mit tegyek ezek utan
2015. máj. 27. 00:18
 3/12 A kérdező kommentje:
egyszeruen csak egy egyszeru tip top lányt szeretnék aki eszes okos es nem csak rázni tudja magát es tud ujjat mutatni nekem es nem erdekli a hatterem :)
2015. máj. 27. 00:21
 4/12 anonim ***** válasza:

A ti top lányokat érdekli a háttered.

Te egy kedves, normális leányzót keresel. :)

2015. máj. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Haver nemvagy semmi, ilyen élet mellett panaszkodsz, miből áll neked egy normális lányt szerezni szerinted? Mellesleg, hogy lehet 2 hétig járni vkivel? Elég fura egy fazon vagy.
2015. máj. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kik közül válogatsz te, prostik között?
2015. máj. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet egyszeruen annyit kell tenned,hogy lazitassz egy kicsit es nem hagyod hogy a sok szabaly minden lepesed befolyasolja. Egy csendes kedves,megerto lany kell neked akivel osztozhatsz a problemakon es akinek van szemelyisege es vilagkepe. Ilyen kicsit nehez talalni de hidd el ha megvan akkor nagyon boldog leszel. Nem tudom mi a zsanered de lehet nyitnod kene olyan lanyok fele akik esetleg kezdetben nem az eseteid es nem valtogatnj lket mert igy soha nem fognak erzelmeid kialakulni egy no irant sem. Ha minden kapcsolatod egy het utsn megszakad akkor valoszinuleg a csaj vagy a penzedre hajtott vagy megunt. Ha az utobbi akkor valassz egy jellemzot a szemelyisegedbol es arra gyurj ra es ne feledd egy not le kell nyugozni ahhoz hogy maradjon!

18/L

2015. máj. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Szia! Olyan rossz hallani/tudni, hogy vannak ilyen emberek, akik kihasználják a másikat, de sajnos gyakori tulajdonság. szerintem se olyan lányt keress aki a legmenőbbnek legtutibbnak mutatja magát, mert általában pont az ilyen emberek a leghamisabbak és legüresebbek. Szeretnek a központban lenni, magukról a problémáikról naphosszat beszélni, mert túlontúl fontosnak érzik magukat. persze jó ha megosztjuk mással ezeket csak néha páran túllépik a határt és pofátlanul egocentrikusak, pontosan ezért nem érdeklik őket mások érzései, gondolatai, véleménye. De néha az átlagos, egyszerű dolgokban/emberekben rejlik az igazi szépség nem csak fizikailag. Keress egy lányt, aki nem vág fel indokolatlan dolgokkal, meghallgat és kedves. Hidd el sok ilyen lány van és még gyönyörűek is, csak jobban nyisd ki a szemed ;) hidd el sikerül talán pont mikor nem is számítasz rá. Megpróbálhatod azt is higy mikor ismerkedsz nem árulid el, hogy van kocsid, gazdag háttered... Mert aki úgy megszeret, hogy csak a személyedet ismeri, az a pénzeddel is ugyanúgy megbecsül majd... Sok sikert!

18/L

2015. máj. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
koszonom szepen mindenkinek a valaszokat! elsosorban a penz nem boldogit pl anya apa nelkul nottem fel mert sose foglalkoztak velem mert en vagyok a csalad "rutkiskacsaja" :) és tévedésbe ne essetek! szegenyek kozott nottem fel es szegenyek partfogoja vagyok es a legjobb barasem gazdagok ahogy en sem attol h a szuleim azok! en az eszemmel keresem a penzem annyi h a szuleim adtak egy hazat ahol szabadidomben vagyok meg par autot oke ez tenyleg ertheto h sokan ugy neznek ram! a baratnoim kozul eletemben egy hagyott el engem eddig aki szerettem de a kapcsolatunk mindig valahogy helyrejon de a tobbi lanyt en hagytam ott mert mindegyik olyan bekepzelt lett mellettem es nem szeretem a nagykepu semmire valo lanyokat.. egyik mellett sem ereztem magam jol mert egyszoval mindegyik csak egy sablon volt mint a masik.. ebbe belefaradtam
2015. máj. 27. 10:09
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia :)

Neked egy ,,más" lány kellene....elvileg....

Más:

-definíció:

-különbözik a szokványostól

Hidd el...nem tartana sokáig egy ,,más" lánnyal sem....ugyanis az emberek(értsd: környezeted, barátaid) nem fogják elfogadni, kedvelni. Ugyanis aki nem más, képtelen hosszú távon eggyütt lenni olyannal, aki az....ha te el is fogadnád...a körülötted lévők nem...és ez végsősoron zátonyra futna....és azokban a lányokban...minden lányban van valami...csak a megfelő személy fogja észrevenni...a különbözőek ezt látni engedik....egyszóval...ne ugorj egyből fejest egy kapcsolatba, inkább ismerd ki/meg egy picit előtte...hogy valóban te kellesz-e...vagy csak, amit lát...

2015. máj. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!