Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tegyek. Maradjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Maradjon vagy menjen?

Figyelt kérdés

Megismertem egy katonát, akivel találkoztam, jól éreztük magunkat meg minden és rájöttem, hogy én most picit szabad akarok lenni. Van párom már lassan másfél éve, akit nagyon szeretek, tényleg de most, hogy találkoztam a katonával rájöttem, hogy nekem ez kell! Nem akarom, hogy bűntudatom legyen egy másik fiúval való találkozásért. Még fiatal vagyok, picit élni szeretnék de tényleg nagyon/szeretem a páromat!

Szerintetek szakítsak vele, hogy kiéljem a vágyaimat vagy maradjak vele együtt?

Előre is köszönöm a segítséget! :)

18/L



2015. febr. 27. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szereted,maradj vele!
2015. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szakíts. Most vagy abban a korban, nem szerencsés, ha ötvenéves korodban ér utol ez az érzés. Meg nem is szerencsés az elsőnél leragadni, ezt a gyerekeimnek is mindig mondtam. Ismerkedni, barátkozni kell, szeretni, csalódni, felállni, újra kezdeni. Tapasztalni. Hiszen mindenkivel más. Más a szerelem, és más a szex. Az egyik emberrel sima kis kommersz numerát élsz át, a másikkal a mennybe repülsz minden alkalommal. Amikor ezt, és a mély szerelmet egy emberben találod meg, kezdhetsz reménykedni, hogy ő az igazi.
2015. febr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!