Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállaljam vagy ne?

Figyelt kérdés

Szeretnék katona lenni (apám katona volt, nagyon jól tudok lőni , jó az erőnlétem, és szeretném védeni az embereket) a párom viszont nagyon ellenzi. Azt mondja, h nőietlen, kifordul majd a személyiségem, és legfőképpen nem akar elveszíteni (szerinte aki katonának megy az önként jelentkezik a halálra). Számomra nem okoz gondot, h meghaljak, legalább akkor lenne vmi értelme az életemnek. A döntés előtt mégis hezitálok, mert ha katona leszek , akkor eldobom magamtól a biztosat (pasi, család, van egy egyetemi diplomám, amivel el tudnék helyezkedni stb.) a bizonytalanért (elküldhetnek háborúba, lelőhetnek stb.). Merjek katona lenni vagy ne?

köszi! kérlek ne csináljatok viccet a kérdésemből, mert én komolyan gondolom

22/L



2014. aug. 28. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Ahogy gondolja százezredes asszony!
2014. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1-es :D :D köszi
2014. aug. 28. 20:07
 3/14 anonim ***** válasza:
Apád otthon is parancsolgatott?Na attól tart a barátod is,kifordul a személyiséged.Ne legyél olyan ,mint az apád,szerintem Te is megszenvedted.
2014. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
"... legalább akkor lenne vmi értelme az életemnek...." Ha 22 éves nö létedre csak ezt tartanád az életed értelmének akkor ne bizonytalankodj. Ha mégsem igy van akkor meg miért irtad ezt?
2014. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a nőket nem küldik a frontra.
2014. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szerintem sem nőknek való. de ha te úgy érzed ezt akarod akkor menj. de én a helyedben előbb szereznék diplomát. így lesz lehetőséged mással foglalkozni ha már nem szeretnél katonáskodni
2014. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszönöm !

apám nem parancsolgat, csak szigorú , bár lehet, h előtte is az volt, ezt nem tudom, mert akkor még nem éltem.

ha frontra nem is küldenének, én szívesen pakolnék még homokzsákokat is vagy segítenék a bajba jutottakon

2014. aug. 28. 20:11
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

"Számomra nem okoz gondot, h meghaljak, legalább akkor lenne vmi értelme az életemnek."


Nem tűnik túl értelmesnek.


"és szeretném védeni az embereket"


A katonák nem védik őket, hanem megölik. Tudod az ellenfélnél is emberek harcolnak, csak az ő vezetőik más ideológiát követnek

Az egyik legnagyobb agymosás az, hogy ezzel jót teszel akárkinek is. Senkinek sem teszel vele jót. Ráadásul önként és dalolva tennéd, békeidőben (legalábbis nálunk az), ami azt mutatja, hogy gátlástalan ember vagy. Nem a hazádért teszed ezt, nem az emberekért teszed, csak önös érdekből, bármi legyen is az.


Sajnálom kérdező, de úgy ítélem meg, hogy nagyon buta vagy. Ezzel persze nem csak rád gondolok, hanem minden hivatásos katonára. Ha nem lennének ilyen emberek, nem lehetnének háborúk sem, mert nem lennének, akik gyilkolásszanak az öltönyösök kénye-kedve szerint.

2014. aug. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Katasztrófa idején önkéntesként is segíthetsz. Nem kell hozzá M4-es rohampuska.
2014. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nyolcas nincs igazad. ha nem lennének hivatásos katonák akkor is lenne háború. csak akkor mindenkit kényszerítenének a harcra
2014. aug. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!