Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Van valaki aki szereti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van valaki aki szereti a ducibb lányokat?

Figyelt kérdés

Régóta küzdök egy betegséggel (pajzsmirigy) és a súlyproblémáim miatt nem találok párt. Nem párt keresni jöttem ide, csak kérdezni szeretném tőletek, hogy vannak még srácok/férfiak akik szeretik a ducibb lányokat/nőket?

16/L


2015. máj. 27. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
haveromnak, teltebb a barátnője, szóval igen még vannak (ja a gyerek maga egy pálcika)
2015. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Lehet szemét leszek, de attól függ mennyire duci. 20/F
2015. máj. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a ducibb lányok :) értsd. nem kövér, hanem ducibb mint az átlag.
2015. máj. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sajnos sokan fogják azt mondani, hogy szeretik, de amint szembekerülnek veled, meghátrálnak, tapasztalat, pedig én sem kövér vagyok, hanem ducibb mindössze. később sokkal inkább fogsz párt találni, illetve, ahogy észreveszem, a huszonéves korosztályban többeknek tetszik. az már a te dolgod, hogy adott esetben zavar e a korkülönbség
2015. máj. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
En kifejezetten csak a ducibb, husisabb lanyokat szeretem :) 19/f
2015. máj. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis pocakja még az elmegy. Úgyis szeretem gyomrozni a lányokat. Egyébként meg kell próbálni sportolni. Az segít valamennyit, ha téged ez zavar.
2015. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szeretem nagyon tetszenek telt,duci nők.jó hja van mit fogni 1 nőn,és 1 lányon is. 20/F
2015. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!