Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az gond, hogyha sokat vagyunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gond, hogyha sokat vagyunk kint? Mármint, hogy akkor lehet az, hogy egymásra ununk?

Figyelt kérdés

Majdnem minden nap kimegyünk, de inkább minden másnap...viszont nem úgy, hogy hosszabb időre, csak pár órára, találkozni! Lehetséges, hogy egymásra ununk?

3 hónapja vagyunk együtt....és még nem smároltunk, az igaz....de lehetséges hogy ritkábban kéne kijárni? Én 15 a lány 13 :D



2015. máj. 23. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Mégis hova ki? Meg hol kint?
2015. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem az elején még nem fogtok egymásra unni, főleg akkor nem ha sok a közös téma, el tudtok hülyülni, meg beszélgetni.

De minden nap azért ne találkozzatok, hanem mondjuk 2-3 naponta.

2015. máj. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Domovoy ***** válasza:

Hááát... Húha.

A kérdező srác úgy értheti azt, hogy "kimennek", hogy ki a házból, úgymond a "grundra". Társasházas/panelosoknál "lemennek". Tetszik érteni? :)


A "3 hónapja együtt", minden nap találka és ennyi idősen, még ennyi idő után sem smároltatok, akkor nem lehet hogy csak nagyon jó barátok vagytok? :)

Jó, mondjuk nem baj ha nem e körül forog a világ, sőt, ha minden mást (értsd, egymás társaságát) is kellően tudjátok élvezni, az csak jó, és a saját szellemi képességetek fejleszti.

Egyébként már az írásodból is kiderült, hogy nem vagy egy buta srác, a vesszőket is tudod használni, úgyhogy szerintem vagytok mindketten olyan sokszínű értékek, hogy nem fogtok egymásra unni.

Mitöbb, szerintem egy nagyon szerencsés fiú vagy, hogy egy lány ennyi ideje és ilyen szinten leköt téged, fenntartja az érdeklődésed, és mindennek nem a szexualitás az alapja.

Az meg badarság, hogy ritkábban kéne találkoznotok. Ha a szürke február óta tudtatok mit csinálni, akkor pont hogy most, a nyár(i szünet) derekán még több lehetőségetek lesz közös programokat szervezni.

Csak ügyesen, és becsüld meg azt a lányt. :)

2015. máj. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!