Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csaj is elkérheti a számomat/s...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaj is elkérheti a számomat/szóba hozhatja, hogy találkozzunk?

Figyelt kérdés

Tapasztalatlan vagyok az ismerkedésben, na meg nem is volt még csajom.


2 csaj is volt, akihez odamentem és csomót dumáltunk. Bátortalan voltam és nem kértem el a számukat, na meg persze ők sem hozták szóba, hogy találkozzunk (akkor meg minek álltak le velem dumálni annyit?).

Csaj is elkérheti a számomat/szóba hozhatja, hogy találkozzunk?


Most nem vágom, hogy mi van. Csak és kizárólag én léphetek ilyenkor? A csaj nem tehet lépéseket, ha ismerkedni akar és látja, hogy egy picit félénk/tapasztalatlan vagyok?



2015. máj. 30. 02:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Tehet, de nem biztos, hogy fog 22 éves koromig 1db olyan lány volt aki kezdeményezett nálam. Szóval elég ritka meg értékelik, ha nem vagy félénk. Nem olyan nehéz el kérni a számát egy csajnak akivel sokat beszélgettél :)
2015. máj. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, de legtöbbjüknek büdös kezdeményezni, vagy bármilyen jelét adni, hogy tetszel nekik.
2015. máj. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem büdös kezdeményezni, csak mi lányok szeretjük ha kezdeményeznek nekünk és nem mi "udvarlunk" a pasiknak...szóval hajrá, nem leszel semmivel sem kevesebb ha kezdeményezel egy lánynál. :)

17/L

2015. máj. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem első találkozáson már 3 lány adta meg úgy, hogy nem is kértem. ;) de ez ritka, legyél bátor
2015. máj. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kukac 07 válasza:
Hátt... tudom, ritka eset de nekem egész konkrétan olyan történt, hogy buihelyen támasztottuk haverral a pultot, odajött egy (kifejezetten szép) lány oszt' lesmárolt minden előzmény nélkül.
2015. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!