Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A politika és a komoly zene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A politika és a komoly zene ennyire taszitja a mai fiatal lányokat? (Többi lent)

Figyelt kérdés

15f vagyok. Politka igen meghatározó életemben szeretek ezzel a témával fogüalkozni viszont a lány ismeröseimet untatja ha erröl beszélek. Fiú ismeröseimet is szintén de velük ugy ahogy el lehet beszélgetni (ők legalább tudják ki a miniszter elnök és a köztársasági de a két kormány pártot már ők sem)


Komoly zene pedig engem nagyon meghat és szeretem viszont erre azt mondják unalmas lassz rossz stílus stb. Ja és cimbalmozok (és nem nem vagyok roma mielött valaki ezzel viccelödne)



2015. máj. 30. 18:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
Jó dolog ha érdekel a politika,de tudnod kell hogy a fiatalokat nem érdekli,mivel nem pénzkeresők,ezért őket nem érinti a politika (maximum családon belül hall dolgokat,de akkor is csak annyit politizál hogy szid valakit :D :D ).A komoly zene szép dolog,én is szeretem,főleg egy-két nagyon szép operákat,de meg kell értened hogy a mai gyerekek nem ezen nőnek fel,és azért süllyednek el a mai zenekultúrában,sajnos. Jó úton jársz,bárcsak Magyarországon több ilyen fiatal lenne ;) (15/f)
2015. jún. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Engem nem taszít. Jó ilyenekről beszélgetni meg komoly zenét is hallgatok néha (mindenfélét hallgatok, ám magyar rapet nem).


15/L

2015. júl. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
lány vagyok. nekem tetszik a komolyzene. :D problem?
2015. júl. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
:D én nem szeretek de tudok beszélgetni a politikáról, a komoly zenét pedig szeretem. És mellette majdnem minden más fajta zenét. 15l
2016. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!