Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mondanátok olyan ismerkedős...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok olyan ismerkedős szövegeket, amelyek intelligens lányoknál bejönnek?

Figyelt kérdés
Ja és azt is szeretném tudni, hogy menjek oda így egy lányhoz, mikor szólítsam meg. 15/F

2015. máj. 31. 18:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Direkt nem csajozós szöveget írtam a konfliktusok elkerülése végett. Oké, értem én, hogy normálisan, de milyen szövegekkel? Amiket írtatok eddig jók, jöhet több :)

Még annyi lenne a kérdésem, hogy szemkontaktust előtte létre kell hozni? Ha nincs akkor inkább ne is menjek?

Aztán, feltéve ha bejön a szöveg, mennyi idő után érdemes és illő elkezdeni közeledni hozzá?

2015. máj. 31. 20:53
 12/14 anonim ***** válasza:
83%
Olyan nagy az univerzum, mi pedig olyan kicsik vagyunk, a méretéhez képest a mi cselekedeteink semmit nem változtatnak a folyamatok menetén, úgyhogy akár dughatnánk is.
2015. jún. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Inkább járjál társaságba a barátaiddal, osztálytársaiddal. És csak úgy dumálgassatok. Ami jön. Szokd a beszélgetést.
2015. jún. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

fiú: szia mondok egy viccet, figyelj!

lány: -.-

fiú: te vagy a vicc


szia!

2015. nov. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!