Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy családom/nővérem és 19-20-40 éves férfiak szerint szép vagyok, de a saját korosztályom meg nem így gondolja.. mondani nem mondták de hát ezt észreveszi az ember..szerintem értitek miről beszélek. És az előbb említett korosztály mármint a 40 is csak max a szexet látja bennem..tényleg csúnya lennék vagy miért van ez? Én 16 éves vagyok.

2015. jún. 4. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Tuti nem fog tetszeni a válasz de látatlanba nem fogjuk tudni megmondani,hogy mi újság. Szóval légyszíves privibe képet,aztán jön a vélemény :P
2015. jún. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, ezt kép nélkül nehéz megmondani. Látatlanban arra tudok gondolni, hogy a megejelnésed olyan kihívó, ami miatt mások csak így tekintenek rád
2015. jún. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen féltem, hogy így nem kaphatok segítséget. Köszönöm azért mindenkinek:) képet nem szeretnék..kihívóan meg biztos nem:)
2015. jún. 4. 18:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Szép is lenne, ha azt mondanák: Milyen csúnya lány lettél, ejj de csúnya vagy kisunokám, vagy micsoda ronda kishugom van.

Ezzel nem azt mondom, hogy csúnya vagy, de a szeretteidtől biztos nem fogsz negatív kritikát kapni.

A 40-es férfiak pedig szerintem nem annyira válogatósak ha 16 évesről van szó mint a 16 éves fiúk.

Nem tudjuk, hogy csúnya vagy e. Ha csajos ruhákban jársz (nem nagymamásokba), jó alakod van, szépen ápolt hajad és az arcodon nincs valami különös ismertető jel akkor valószínűleg nem vagy csúnya.

2015. jún. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy veled bármi baj lenne.

Küldhetnél privátban képet, komolyan elmondanám rólad a véleményem! :)

Anélkül sajna nem tudok válaszolni.

2015. jún. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!