Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy mondjam meg neki úgy,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki úgy, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval, aki moziba hívott... Nagyon aranyos meg rendes, de azt hiszem mi nem illünk össze... Kicsit unalmasnak találom őt... Nem akartam megbántani ezért azt mondtam, hogy elmegyek vele. De kezd egyre megszállottabb lenni és kb 2 percenként rám ír és hívogat ezért rájöttem hogy mégsem szeretnék vele találkozni... Hogy utasítsam vissza úgy hogy ne bántsam meg?

2015. jún. 5. 07:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én letiltottam...lehet kocsogseg volt de nagyon durvan ram volt szallva...
2015. jún. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
mond neki, hogy Neked ez sok, és nem szeretnél vele találkozni, ha továbbra is erőszakoskodik akkor meg az első már megadta a választ
2015. jún. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy nem akartad megbantani azert fogadtad el a meghivast de azzal amit muvel " megfolyt". Mond meg neki hogy ez igy neked nem megy mert nem hagy neked teret meg intezni a dolgaid es ugy dontottel inkabb ne menjetek el egyutt sehova.

18/L

2015. jún. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te János mitől ilyen gané'szagú a szád?
2015. jún. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Megmondtam neki oszinten es megertette maradunk baratok :)
2015. jún. 5. 11:59
 6/7 anonim válasza:
Vivien, te vagy az? :o
2015. jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem xd
2015. jún. 15. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!