Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudtátok, hogy sosem szabad...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtátok, hogy sosem szabad elcsüggedni egy-egy csalódás után?

Figyelt kérdés

Egy lány, aki 18 éves nem itt ismerkedett, inkább élőben, ám ő sem sok sikert élt meg. Néhányszor randira hívták, olyan srácok akik nem mertek kicsit se kezdeményezni, nem lett semmi a dologból. Összejött a legjobb baràtjával, de az a kapcsolat kudarcra volt ítélve.

19 éves srác vagyok. Nem volt még barátnőm. 17 évesen kezdtem ismerkedni először itt (félénk srác vagyok). Mondhatni nem sok sikerrel..lett néhány lánybarátom, egy-két beszélgetőpartnerem, rengetegszer becsaptak (nem magáról küldött fotót az illető, koráról hazudott stb.). Kezdtem feladni, akkor amikor februárban elhívtam egy lányt randira, majd randi közben meglátva az exét odarohant hozzá és ölelgette. Itt kerültem totális mélypontra.

Március elsején írt rám először. Akkor azt éreztem, hogy:"na, ő vajon hány üzenet után un meg, vagy undorodik meg tőlem?!". Kedves volt, baràtsàgos. Képet cseréltünk, pont egymàs esetei vagyunk. Facebookon folytattuk a beszélgetést. Nem telt el nap, hogy ne dumálgattunk volna órákig. Ahogy teltek a hetek, egyre jobban rájöttem, hogy ő kell nekem, és ő is elmondta ugyanezt nekem. Csak a távolsàg közénk állt (140 km). Megegyeztünk, hogy íràsbeli érettségik után talàlkozunk. Volt egy alkalom, amikor egy szervezett csoportal mentem a városába, de elszúrtam, nem találkoztunk. Azt hittem mindent elrontottam...megbocsàtott! Tudtam, hogy nincs több dobàsom, ha a következőt elszúrom, akkor vége. Szombatom találkoztunk..első pillanattól kezdve liftezett a gyomrunk, néztük egymást..milliószor jobb volt mint neten keresztül. Nem részletezem a randit, ez maradjon meg nekünk! :)

A Lényeg az, hogy alig akartunk elszakadni egymástól, szerelmesek vagyunk mindketten, imádjuk egymást, és nemsokára megint találkozunk.

Akik hasonlóakat átéltek, mint amiket a sztori legelején írtam..ne adjátok fel! Nem lehet tudni mikor toppan be az igazi! Próbálkozzatok, lehet lesz benne egy-két nagy pofon, egyszer tuti megtaláljátok azt aki nektek kell! Kívánom nektek is, hogy talàljátok meg a másik feleteket!

Én azután a pocsék randi után semmiben sem hittem..és onnan jött az igazi meglepetés. Tartsatok ki!

Sokat köszönhetünk az oldalnak, és azt hiszem nem mi vagyunk az egyedüli példa, hogy netes ismerkedésből is lehet komoly kapcsolatot kialakítani!

Köszönöm mindenkinek, aki elolvasta ezt a sok szöveget, remélem valakinek a hasznára válik! :)

19F


2015. jún. 8. 18:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Köszönöm.
2015. jún. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Lucker
2015. jún. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 opened paradise ***** válasza:
86%
Süt a nap,nehogy szomorú lé...
2015. jún. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
ez aranyos de nem mindig jól sülnek el dolgok... :DDD
2015. jún. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

De rendes vagy. A vege fele konnyes lett a szemem. Koszonom szepen :')

Sok boldogsagot a lannyal!! :)

2015. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#4

Tudom, volt nagy pofára esésem nekem is :D

2015. jún. 8. 19:13
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
:D
2015. jún. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#5 Szivesen! :)

Köszönjük

2015. jún. 8. 19:22
 9/22 anonim ***** válasza:
71%

Üdv!

Végigolvastam, amit írtál!

Ahogy látom ő az első barátnőd! Mind szép és jó, hogy találtál valakit magad mellé! Gratulálok!:) Viszont adok neked néhány tanácsot illetve segítséget a jövőbeli dolgokra!;)

1. Soha ne éld bele magad (ne szeress bele olyannyira), nekem volt már többször is kapcsolatom, azokból 1 itt jött össze (4hónapig tartott) ezért mondoj tanácsokat! Ugyanis lehet, hogy aranyos lány, de könnyen elege lehet a távkapcsolatból és jönnek a problémák!

2. Soha ne ragaszkodj hozzá túlságosan! Éreztesd vele, hogy szereted, de azt ne, hogy neked rajta kívül senkid nincs és minden szavad időd csak vele akarod tőlteni! (a lányokban van egy ilyen vadász ösztön, ha a fiú túlságosan rá van nyomulva, akkor nem jelent neki kihívást a kapcsolat, így könnyen kiszerethe belőled)!

Nagyjából ennyi! Ezek lennének a tanácsaim, amiket hasznos megfogadni! Ne éld bele magad a kapcsolatba, ne szeress bele és ne ragaszkodj túlságosan hozzá! Valószínűleg nem ő lesz az utolsó barátnőd! Ez csak tanács, nem muszály megfogadni, sőt nem is tudod ezeket megfogadni, mert első kapcsolat... Majd ha meg lesz a csalódás, akkor tanulni fogsz belőle egy idő után! De hidd el, hogy csak akkor működik évekig egy kapcsolat, ha ezeket a szabályokat mind a ketten betartjátok! Mert akkor nem lesznek problémák, nem unjátok meg egymást és a tűz is égni fog! Okosan! Kívánom, hogy sokáig tartson! Ezeket csak azért mondon, mert a legelején én is olyan voltam, mint te, de a hibákból tanultam és egyre jobb és jobb kapcsolataim voltak! Most jelenleg fél éve van barátnőm és eddig ez a legjobb kapcsolaton, a fent megemlített tanácsok betartásával!;)

18/F

2015. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Szia!


Nézd, azért mert nem volt kapcsolatom, attól nekem is, meg neki is szüksége van egy kis szabadságra. Ezt le is tisztáztuk, semmi gond nincs ebből.

Nyilván az ember úgy ismerkedik, hogy a hozzá hasonló emberrel kösse össze az életét..sokszor azért se mentem bele kapcsolatokba, hiába volt meg a vonzalom, egyszerűen nem volt közös érdeklődés, más beállítottságú emberek vagyunk. Vele nagyon nagy az összhang.

Szerintem a távkapcsolat még az előnyünkre is válhat, mert nem unjuk meg egymàst, várjuk a hétvégét, hogy találkozzunk, nem mindennap lógunk egymàs nyakán stb..abba meg hogy ő nem az utolsó barátnőm ilyenbe nem gondolunk bele, ilyet szóvá tennék neki, szerintem ki is dobna. ;) Ilyenbe bele se gondolok.

De köszönöm a tanàcsokat! :)

2015. jún. 8. 21:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!