Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt a lányok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a lányok? Szivatásból?

Figyelt kérdés
Szerelmes voltam egy lányba.Olyanokat mondott nekem,hogy "szexi fiú",a "legjobb férfi,"életem értelme".Én azt hittem,hogy szeret.De kiderült,hogy csak barátként.De barátként tényleg nagyon szeret...:/

2015. jún. 10. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:

hülye volt a csaj.

ne erre alapozz.

Nem minden lányi ilyen,sőt:)

2015. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát amiket mondott, abból logikusan hitted azt, hogy mint férfi tetszel neki. Ha végül kiderült, hogy csak barátnak kellesz, akkor közben vagy megismert és valami miatt nem gondol jó partnernek, - bár ez esetben a szexi fiú kifejezéseket el kellett hagynia, vagy csak óvatlan/műveletlen volt, és még nem tudja, hogy a szavaknak jelentése van.
2015. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak dícsért, már az is baj?

Vagy haverkodik.

Aki szeret, az nem mond ilyet, soha, az inkább diszkrét.

2015. jún. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó,nyilván én sem mondom egy olyan lánynak azt,hogy "te vagy a világ legszebb lánya",akit rondának tartok.
2015. jún. 16. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!