Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek érett vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érett vagyok egyáltalán egy kapcsolatra? (18/F)

Figyelt kérdés
Eddig még nem volt barátnőm soha és még csak randim sem volt.Sokszor megfordul a féjemben, mi lenne ha össze jönnék egy lánnyal, tudnék rá odafigyelni, tudnám őt kellő képpen szeretni, hosszútávon tudnám őt szeretni vagy csak hírtelen felindulásból szeretnék belé? Tudom nagyon gyerekes a felfogásom e téren de nem tudom hogy mi a baj...valami tipp?

2015. jún. 11. 00:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak úgy derülhet ki, ha kipróbálod :) Szerintem mindenképpen érettebb lehetsz, mint a 14-5 évesek, akik ide írnak a kapcsolati problémáikkal. Amúgy nekem a régmúltban volt olyan barátom, aki igazi casanova hírében állt, de olyan gyerekesen közelítette meg a párkapcsolatokat, hogy szerintem nehezen lehet alulmúlni. Szóval hajrá!!! Csak ügyesen!!
2015. jún. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerint abszolút nem gyerekes a felfogásod :) nekem kell mindenkinek 11 évesen már járni valakivel. Sztem simán összejöhet :) persze csak ha mrgfelelő lányt fogsz ki :D sok sikert

18l

2015. jún. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nyugodtan megpróbálkozhatsz, egy kapcsolattal, nem hiszem hogy gyerekes lennél.


Nem baj ha elsőre nem találsz egy életre szóló szerelmet. Lehet hogy csak 1-2 hónapos kapcsolat lesz, de tapasztalatgyűjtésnek megfelelő, és legközelebb már tudni fogod mit hogyan kell.


Nekem 20 évesen volt először barátom, nem tartott olyan sokáig (másfél hónap), de rengeteget tanultam belőle hogy mit hogyan kell, melyeket a későbbiek folyamán hasznosítok és így mondhatni sokkal sikeresebb vagyok benne.....de persze ehhez megfelelő személyt is kell találni.


Nem baj ha elsőre nem jön össze, próbálkozni kell:)


21/L

2015. jún. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legelső kapcsolatok talán szinte csak másfél hónapig tartanak. Van egy ismerősöm, kinek 20 éves korában lett először barátnője. Ő pont a szerencsések közé tartozik, mert jól választott. Másfél éve együtt vannak.

nem mindenkinek gyerekes a felfogása, még akkor sem, ha nem volt egy kapcsolata se, ez nem ettől változik meg. Van aki már a tizedik csaján van túl és még mindig olyan hülye, mint eredetileg. Te nem tartozol közéjük. A kellő képpen szeretni dolgot, meg csak akkor tudod megérteni igazán, ha szerelmes vagy valakiben. Ha még egyszer sem voltál az, még nem tudhatod.

A felindulást más néven fellángolásnak nevezik, bár én nem tudom annyira elkülöníteni a kettőt. Volt hogy egy év fellángolásból szerettem bele a páromba.

Szerintem minden szerelem fellángolásból ered.

2015. jún. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!