Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok elég érett egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok elég érett egy kapcsolatra? Vagy most ez mi?

Figyelt kérdés
mindig arról álmodtam, hogy lesz egy barátom akivel mindent együtt csinálunk stb. :D nade mikor összejönne a dolog lelkiismeret furdalásom van amiatt, hogy nekem barátom lesz. Most is ez van, alakul egy fiuval nagyon és úgy nézki összejövünk de megint olyan érzésem van nem bánnám ha mégse mert ilyenkor szeretek szingli lenni de aztán meg sirok, hogy sose lesz senkim mivel eddig mindig kiléptem a kezdődő kapcsolataimbol de most nem teszem inkább lesz ez fura érzés. szerintetek nem vagyok érett rá? 16 L
2015. febr. 28. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a nagyon tartalmas és bő választ elsőnek...
2015. febr. 28. 10:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, egy komoly kapcsolat felelősségekkel jár, ha

nem akarod ezt felvállalni, akkor ne bolondítsd a másikat.

2015. febr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Arról ne álmodozz, hogy mindent együtt csináltok, max ha osztálytársak vagytok és ugyanott fogtok dolgozni :D

Nem értelek! Most akarsz, agy nem akarsz kapcsolatot?

2015. febr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akarok mindig erről álmodtam de mikor odaérek hogy lehetne lelkiismeret furdalásom lesz hogy barátom lesz
2015. febr. 28. 10:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ettől lelkiismeret furdalásod? :O
2015. febr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem még nem teljesen vagy érett rá. Várj vele egy kicsit. Légy a barátaiddal, tanulj, sportolj, műveld szabadidődben azt, amit szeretsz, stb. stb. Majd ha nem hezitálsz, késznek érzed magad egy kapcsolatra, akkor ráérsz vele foglalkozni.


Szintén 16 éves lány vagyok, és úgy gondolom, hogy ennyi idősen nem éri meg belevágni egy kapcsolatba. (szubjektív vélemény, mielőtt még valaki letámadna) Engem pl. csak minimálisan vonz a szerelem, ennek ellenére bizonyos szinten mégis taszít, mert egyáltalán nem érzem úgy, hogy érett lennék hozzá. Ez talán érthető is, és lehetséges, egyes részeknél veled is így van. :)

2015. febr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
lehetséges :D
2015. márc. 1. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!