Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok erett egy kapcsolatra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok erett egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Kozepiskolas vagyok, mar sok fiu probalkozott nalam, de eddig valamiert mindig kihatraltam. Hirtelen soknak ereztem, vagy nem tudtam, mit akarok, feltem, hogy csak kihasznalnak. Anyukam meg igy is mindig olyanokat mondd, hogy folyton a fiukat lesem.

2015. febr. 15. 19:46
 1/3 A kérdező kommentje:
16/l
2015. febr. 15. 19:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Könnyen meglehet, és nem is baj.
2015. febr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Brooke33 válasza:
Talan csak épp eddig még nem probálkozott egy olyan fiú sem, aki beindított volna nálad valamit. Ettől még lehetsz erett a kapcsolatra :)
2015. febr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!