Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen esélyeim vannak így az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyeim vannak így az ismerkedésre illetve arra, hogy végre egyszer barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

1. Abszolút nulla önbizalmam van.

Egyszerűen nem merek még odamenni se egy lányhoz, nem hogy leszólítani.

2. nem túl jók a testi adottságaim. Az még megbocsátható lenne, hogy nem vagyok kigyúrva, de: túl sovány vagyok. Mondjuk ez annyira nem látszik, de engem zavar. És hiába zabálok ezerrel, sehogy nem tudok egy dekát sem hízni. (Kipróbáltam már tényleg mindent, semmi eredmény és most offolni sem szeretnék)

2. csóró vagyok. (Mondjuk szerintem ez egy rendes lánynál abszolút nem gond). Tényleg napról napra élünk és folyamatos fejtörést okoz, hogy másnap miből veszünk kenyeret. (Anyámék elváltak, anyámnal élek, mivel beteg nem tud dolgozni semmit és nincs lezázalékolva és a családin kívül, apám küldi a gyereltartást meg a mamám egy keveset tud a kevés nyúgdíjából meg én elmegyek diákmunkára amikor tudok, de abból nem származik sok bevétel, na mindegy, nem akarok offolni.)

3. kissé pattanásos az arcom, tehetnék ellene, de nemfutja kozmetikusra meg ilyen olyan szerekre.

4. sokkal fiatalabbnak nézek ki, mint amennyi valójában vagyok. 16-nak nézek ki jó esetben (19 vagyok). Más már ezer éve borotválkozik, nekem még egyszer nem kellett, még mindig alig pár vastagabb szőrszálon kívül semmim sincs. Jó mondjuk szerintem ez nem baj, csak érdekes.

5. Túl vékony a hangom, így ha meg is szólalnék, egyből kirohanna a világból az illettő.

Azért pár Pro-t is fel tudok sorolni:

1. jó szívem van.

2. nem vagyok önző (volt rá példa, hogy az utolsót adtam oda valakinek, mert tudom, milyen az, ha nincs)

3. (Szerimtem) intelligens vagyok.

4. szeretem az állatokat, a növényeket, a természetet.

Nagyjából ennyi.

Ilyen "tulajdonságokkal" milyem esélyem van, hogy valaha lesz barátnőm?



2015. jún. 12. 21:54
 1/10 A kérdező kommentje:
19/f
2015. jún. 12. 21:55
 2/10 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, 50%-ban a belső számít, utána a külső, viszont az a másik 50% ott van még.
2015. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát a mai világban inkább 70%külsö 30%belső bár azt forditva kéne szerintem van esélyed megtalálni az igazit aki elfogad és szeret sok sikert!
2015. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3# Hát figyelj, szerintem nézhet ki akárhogy egy csaj, ha tahó parszt, akkor menjen el a pcsába
2015. jún. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 mondtam hogy szerintem a belsőnek kéne jelentősebnak lenni de haeglátnak megmondják milyen vagy és már szóba se ál ak veled a nem mondom milyen lányok..
2015. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 elena95 válasza:
sztem jobban számit a belső és az hogyan álsz a dolgokhoz egy kapcsolat terén,és tul sok negativumot domborítasz ki magadnak illetve saját magadról :S Persze tisztába kell lenni vele de a külsőd változik sőt akár tehesz is érte..és in vékony alkat vagyok és elfogom kezdeni az edzést hátha igy lesz vmi változas hiszen énis 19 vagyok még akár ha formálom az alakom már az is jó ..a pénz meg sekélyes egy kapcsolatban ..ha normális biztos megérti sőt ..igy lenne a helyes ,szal hajrá és légy magabiztos :)19 / L
2015. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lesz barátnőd, ne aggódj.
2015. jún. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, egy qrva nagy gond van ezzel a "külső vagy a belső a fontosabb" dologgal. Hogy aki nem olyan külsőre, azt élből elutasítják vagy berakják barátzónába, ergo 99%-ban esélye sincs az embernek arra, hogy megmutassa a belső tulajdonságait.
2015. jún. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, én is 19 vagyok 0 önbizalommal, ráadásul én még csöndes, visszahúzódó, unalmas ember vagyok így barátaim se nagyon vannak. Nem telik minden évben új 300ezres telefonra meg hetente új márkás cuccokra meg cipőre mint más "tökéletes" embereknek. Belsőleg én se vagyok egy katasztrófa szerintem ahogy te se, hátha van olyan lány aki nem csak a pénzre meg a népszerűségre megy :/
2015. jún. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Na figyeljetek már! Itt gyülekeznek a 19 éves, visszahúzódó fiatalok! Ti is összejöhetnétek, ha már itt tartunk. :D
2016. ápr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!