Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki használt már KLION 100-D...

Ki használt már KLION 100-D hüvelykúpot, és mi volt a tapasztalat? 3 napja használom és azóta nem fehér hanem átlátszó folyásom van. Ez normális?

Figyelt kérdés

2015. jún. 15. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 4 napig tűrtem, visszamentem a dokihoz hogy írjon fel mást mert csak rosszabb lett, megnezett és azt mondta már nincs is bajom csak tejsavas regenerálás kellene.

Szóval nekem 4 darab elég volt.

2015. jún. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Borzaszto ez a kup. En nem is hasznaltam mikor kiirta, hanem helyette kertem mast, ami jo volt. Ezutan feltetlenul regeneralj tejsavas kuppal, mert kimar es kiirt mindent belulrol.
2015. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem iszonyatos erős fehér folyásom volt, szó szerint folyt belőlem egész nap, mikor felírta a doki, hatott, de nagyon csípett. Viszont nagyon megkönnyebbültem, mert nagyon kellemetlen volt egész nap tócsában lenni.


Viszont 6 hét után visszatért a folyás, ekkor még egy etapot kaptam, ismét hatásos volt, ez kitartott a szülésig.


Ha átlátszó, az sztem jó, mert nem utal fertőzésre. :)

2015. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha átlátszó akkor az jó. Ha fehér, ragacsos akkor van fertőzés.
2015. jún. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A mikogal kúpnál tapasztaltam, hogy erősebb lett a folyás, pénteken mondtam az orvosomnak, hogy szerintem nem használt és ezt a Kliont írta fel. 5 hónapos terhes voltam mikor kezdődött és azóta ezzel küszködöm. A colpitis miatt kellett sok mindent kipróbálnom. Remélem hamar elmúlik.

Köszönöm a válaszokat :)

2015. jún. 16. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!