Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok megint abba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok megint abba a fiúba, akivel tavaly nyáron szakítottam. Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés
Sokat találkoztunk ebben az évben, de többnyire iskolai keretek között. Nem vagyunk rossz kapcsolatban, csak kicsit távolabb egymástól. Próbálok nyitni felé, elhívtam már 2szer, de nem igazán érti, hogy mi van. Az első találkozás nagyon jól, a második szörnyen sült el. Mit csináljak, hogyan tovább?
2015. jún. 18. 20:02
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ha már együtt voltatok, akkor egy következő találkozás alkalmával bevallhatnád neki az érzéseidet. Ki tudja, lehet meglepődnél.:) Bár ezt nagyban meghatározza a szakítás oka is. Nincs lehetetlen,ezt tartsd szem előtt! Csak légy türelmes, és várd ki a megfelelő pillanatot, és ott rakd oda magad.
2015. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!