Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy vegyem rá magamat hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá magamat hogy leszólítsak egy ismeretlen csajt?

Figyelt kérdés
Akármennyire próbálom,már majdnem hogy odamegyek de mégsem,am nem iszok alkoholt az kizárt,tudom hogy úgy sokkal könnyebb de én józan ésszel alkohol nélkül akarok megtanulni csajozni.Kinézetemmel nincs gond hanem a bátorsággal,a kezdéssel,tapasztalatlansággal,nem vagyok magabiztos,mindig attól parázok hogyha leszólítok egy csajt összezavarodok és elakad a szavam aztán éghetek és nem tudom hogy lépjek tovább hogy változtassak ezen hogy ne parázzak ennyit valaki segítsen légyszi aki ebben tapasztalt,nem volt még csajom soha pedig bőven lehetne ha tudnék változtatni a belső hozzáállásomon,a kinézetemmel nincs gond sokak szerint jól nézek ki,szép csajoktól általában 8 pontot kapok kinézetre egy 10 es skálán 18f
2015. jún. 19. 03:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj koncertre es utana tudsz ott meg ismerkedni. Valoszinuleg rajtad kivul mindenkiben lesz egy kis pia. Akkor mar barkit leszolithatsz!
2015. jún. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem a sör segített
2015. jún. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bár úgy érzem, te is túlzottan benne vagy ebben az elcseszett világban, elmondok neked valamit. Vagy segít, vagy nem.

Van egy barátom, aki sokat beszél, mindenkivel. Ő nem gondolkozik rajta, hogy ilyen-olyan csaj és hasonlók, ő csak próbál minél több embert megismerni és utána úgy kialakítani különféle kapcsolatokat. Gondolom osztálytársaiddal beszélgetsz és vannak barátaid is. Na próbálj meg úgy odamenni a lányokhoz, mint bárki máshoz. Ők ugyan olyan emberek. Utána már könnyebb lesz a kapcsolat téma is.

Egyik ismerősöm azt mondta, túl rövid az élet ahhoz, hogy szégyenlősök, bátortalanok legyünk.

Tudom, hogy nem egyszerű és elgondolni könnyebb, de ha elgondolkodsz rajta, rá fogsz jönni és onnan már nem kell sok és megjön a bátorságod is :)

Sok sikert!

2015. jún. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!